Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Nedalo mi to a musím sem něco málo napsat. Dne 21. 8. 2014 jsem si předplatil English Me! a jsem za to velmi rád. Nejvíce využívám vlastní okruhy slovní zásoby. Dost povedený je import slovíček. Používám poznámkový blok, kde napíši anglická slovíčka pod sebe a pak importuji. Moc se mi líbí, že se mě to při tom importu zeptá, jaký překlad k danému slovíčku přiřadit. Moc chválím. Jen mě napadla maličkost. Když mi vyprší předplatné a já si znova předplatím třeba po půl roce, najdu tam potom i ty mé naimportované okruhy, nebo budu muset znova importovat? Ještě jednou díky za English Me!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radek vložený před 10 lety

Nedalo mi to a musím sem něco málo napsat. Dne 21. 8. 2014 jsem si předplatil English Me! a jsem za to velmi rád. Nejvíce využívám vlastní okruhy slovní zásoby. Dost povedený je import slovíček. Používám poznámkový blok, kde napíši anglická slovíčka pod sebe a pak importuji. Moc se mi líbí, že se mě to při tom importu zeptá, jaký překlad k danému slovíčku přiřadit. Moc chválím. Jen mě napadla maličkost. Když mi vyprší předplatné a já si znova předplatím třeba po půl roce, najdu tam potom i ty mé naimportované okruhy, nebo budu muset znova importovat? Ještě jednou díky za English Me!

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu.

Všechna Vaše data, všechna Vaše nastavení, slovíčka, statistiky, okruhy… všechno u nás zůstává. Po vypršení předplatného pouze uživatel nemá do systému přístup. Po obnovení předplatného může normálně dále pokračovat.

Pokud bude někdy náš systém přehlcen daty, možná budeme muset přistoupit k mazání starých uživatelských účtů, ale jestli k tomu dojde, budou to určitě účty, které např. několik let nikdo nepoužíval, účty, které si uživatelé zřídili např. jen na týdenní zkušební lhůtu (ano, i ty u nás nyní zůstávají) apod.

Dobrý den, u některých anglických slovíček je ikonka klíče jako označení klíčového slovíčka. Není možné získat seznam těchto klíčových slovíček? Myslím si, že naučit se přednostně tato “klíčová” je mnohem užitečnější, než učit se slovíčka podle jeho frekvence výskytu.

Klíč se zobrazuje v závislosti na zvolené úrovni… takže naprostý začátečník má označená jiná slova, než pokročilejší student. Seznam bohužel udělat nejde.

Pokusíme se ale přidat možnost vytvoření automatického okruhu pouze z klíčových slov.

Je v English Me možnost vytvářet si testy sám? Příklad: projíždím učebnici na CPE, chtěl bych si vypisovat slovíčka/výrazy z lekcí s mým vlastním vysvětlením, vlastní příkladovou větou atp. a pak se z nich nechat zkoušet. Tuším, že ve Smart tests to bylo možné.

Díky za odpověď a omlouvám se za případný duplikát.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 10 lety

Je v English Me možnost vytvářet si testy sám? Příklad: projíždím učebnici na CPE, chtěl bych si vypisovat slovíčka/výrazy z lekcí s mým vlastním vysvětlením, vlastní příkladovou větou atp. a pak se z nich nechat zkoušet. Tuším, že ve Smart tests to bylo možné.

Díky za odpověď a omlouvám se za případný duplikát.

Vlastní slovíčka a výrazy (včetně definic) vkládat lze, příkladové věty, pokud vím, ne. Také jsem to takto při přípravě na CPE dělal a při tom množství slovíček si ani neumím představit, že bych ještě vypisoval celé věty. :D

To je náhoda, zrovna jsem nad tím dnes přemýšlel, jak bych to dělal já. Ono jde totiž spíš o spojení, než jednotlivá izolovaná slovíčka. Přesně tuto vlastnost bych taky ocenil, což jsem už kdysi psal. Je taky pravda, že by bylo skvělé, kdyby se k uživatelsky definovaném slovíčku dal přiřadit poslech daného slova z existující databáze, což v danou chvíli nejde.Tak jsem přemýšlel, že bych si do okruhu zařadil jednou slovo z databáze a podruhé vlastní spojení, kde bych místo definice uvedl příkladovou větu. Je to trošku krkolomné, ale nevidím důvod proč by to nemohlo takto fungovat. Pokud máte lepší nápad budu taky rád za rady.

Dobrý den, po cca 2 měsících cvičení s English Me jsem vyčerpal neimportované okruhy slovní zásoby Starter / Elementary a i cvičení ve výukových plánech se už pouze opakují a protože si je už víceméně pamatuji, většinou je plním na 100%. Přepne mě program časem sám do vyšší úrovně, nebo se do ní musím nastavit sám? Díky za odpověď: Leoš

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leoš vložený před 10 lety

Dobrý den, po cca 2 měsících cvičení s English Me jsem vyčerpal neimportované okruhy slovní zásoby Starter / Elementary a i cvičení ve výukových plánech se už pouze opakují a protože si je už víceméně pamatuji, většinou je plním na 100%. Přepne mě program časem sám do vyšší úrovně, nebo se do ní musím nastavit sám? Díky za odpověď: Leoš

Dobrý den,

program se sám do další úrovně nepřepne… úroveň se měří jinak než jen na základě slovní zásoby a gramatiky, není tedy možné, aby úroveň uživatele objektivně posoudil počítač. Různé konkurenční produkty i webové stránky, rozřazovací testy apod. toto sice dělají, ale není to vůbec přesné a my jsme se rozhodli to raději neimplementovat, než abychom studenty hodnotili nesprávně.

Pokud máte pocit, že již všechno na dané úrovni zvládáte, můžete pokročit do vyšší úrovně.

NIcméně okruhy slovní zásoby si můžete vytvářet libovolně sám, např. podle knížek, učebnic, článků na internetu apod. Snažili jsme se, aby systém byl co nejvíce flexibilní a ušitý na míru každému.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Dobrý den,

program se sám do další úrovně nepřepne… úroveň se měří jinak než jen na základě slovní zásoby a gramatiky, není tedy možné, aby úroveň uživatele objektivně posoudil počítač. Různé konkurenční produkty i webové stránky, rozřazovací testy apod. toto sice dělají, ale není to vůbec přesné a my jsme se rozhodli to raději neimplementovat, než abychom studenty hodnotili nesprávně.

Pokud máte pocit, že již všechno na dané úrovni zvládáte, můžete pokročit do vyšší úrovně.

NIcméně okruhy slovní zásoby si můžete vytvářet libovolně sám, např. podle knížek, učebnic, článků na internetu apod. Snažili jsme se, aby systém byl co nejvíce flexibilní a ušitý na míru každému.

Děkuji za odpověď. Jinak vás musím pochválit, program je fajn a jeho zakoupení mě “donutilo” se systematicky učit… Tak snad to i k něčemu bude :-) Přeju pěkný den

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leoš vložený před 10 lety

Dobrý den, po cca 2 měsících cvičení s English Me jsem vyčerpal neimportované okruhy slovní zásoby Starter / Elementary a i cvičení ve výukových plánech se už pouze opakují a protože si je už víceméně pamatuji, většinou je plním na 100%. Přepne mě program časem sám do vyšší úrovně, nebo se do ní musím nastavit sám? Díky za odpověď: Leoš

Nejprve mi dovolte Vám pogratulovat k dosahování takových skvělých výsledků! :)
Změnu ale musíte udělat “ručně”. Můžete si nastavit úroveň Elementary – budou se Vám zobrazovat 3 úrovně: Starter, Elementary a Pre-Intermediate.

Nasiel som tu info o Vianocnej zlave 25%, ale pri odkaze na platbu dava povodnu sumu. kedy plati tato zlava? Dik za info.

http://www.helpforenglish.cz/…leva2014.png

Odkaz na příspěvek Příspěvek od climberko vložený před 9 lety

Nasiel som tu info o Vianocnej zlave 25%, ale pri odkaze na platbu dava povodnu sumu. kedy plati tato zlava? Dik za info.

http://www.helpforenglish.cz/…leva2014.png

Dobrý den,

na této stránce se zobrazuje nahoře informace o slevě 25 % a ceny jsou přepočítané:

http://app.englishme.cz/…create-order

Po vyplnění objednávky je shrnutá částka také po slevě.

Při přesměrování na platební bránu taktéž.

Nemluvíte náhodou o objednávce, kterou jste vytvořil ještě před spuštěním slevy? Ta by samozřejmě byla uvedena v plné ceně.

Dobry den. Tak problem bol ze mna to hodilo hned na stranku so starou sumou. Ked som obj stornoval, uz som tam potom mal novu cenu. Pri platbe cez SK ucet mam ako prepocitat cenu Kc->Eur.(kurz ECB,CNB, valuty,devizy) ? Thanks for info.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od climberko vložený před 9 lety

Dobry den. Tak problem bol ze mna to hodilo hned na stranku so starou sumou. Ked som obj stornoval, uz som tam potom mal novu cenu. Pri platbe cez SK ucet mam ako prepocitat cenu Kc->Eur.(kurz ECB,CNB, valuty,devizy) ? Thanks for info.

Dobrý den,

díky za informace, jsem rád, že se problém vyřešil. Ano, ze Slovenska proveďte platbu v eurech dle oficiálního kurzu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.