Help for English

Use of English #56c (revision)

Komentáře k článku: Use of English 56c (revision)

 

taky sto :-)

tak měla jsem z toho trochu strach, ale 100%.. juch juch.. :-D

80tka

Já teda 100 nemám, ale aby to tu nebylo o tom, že se sem píšou jen dobrý výsledky, hodím sem i mou 80tku. Mám zafixovaný on time a najednou se dozvídám, že to může být i jinak. Stejně tak jako jsem nevěděla, že za had better se nepoužívá sloveso s „to“. Příště už to dááám. 8-)

Ty jo 100 %, to jsem teda ani nečekala :-)

100% Skoro bych řekla,že v tý sedmičce to on má být. Možná je to chybička,co se vloudila. Nebo teda taky nevím, že to tam nemusí být.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Saxana vložený před 17 lety

100% Skoro bych řekla,že v tý sedmičce to on má být. Možná je to chybička,co se vloudila. Nebo teda taky nevím, že to tam nemusí být.

Re:

Nemusí. Vazba I WORK SATURDAYS AND SUNDAYS je zcela běžná a gramaticky správná.

90% taky neni zas tak spatne

Petushka

Ahoj Marek, tato stranka sa mi velmi paci..je perfektna..urcite ta stala vela namahy. V januari ma cakaju statnice z angliny, takze dufam, ze mi tato stranka pomoze sa zdokonalit. Dakujem :-) :-D

90% .. chybka v jednicce… na misto it was raining jsem dala pouze rained.. vsimla jsem si ,ze v tom delam chybu porad dokola.. :-(

90% to je dobry.Jenom 1 chyba

:?

Podruhé ta stejná chyba. Normálně bych neřekla YOU'D BETTER TO GO, ale u záporu se vždycky spletu a cpu tam „TO“. Tak snad jsem si to už konečně zapamatovala! :--)

otázka č. 10

Dobrý den, co znamená „end-of-term“? díky za odpověd

Odkaz na příspěvek Příspěvek od duckworth vložený před 13 lety

otázka č. 10

Dobrý den, co znamená „end-of-term“? díky za odpověd

Re: otázka č. 10

konec semestru. S pomlčkami je to potom jako přídavné jméno.

100%! Juchů :-) To pravidelné učení začíná nést ovoce :) Díky Vám, Marku, za skvělé stránky, není moc způsobů, kde si můžu otestovat, co jsem se naučila ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 17 lety

80tka

Já teda 100 nemám, ale aby to tu nebylo o tom, že se sem píšou jen dobrý výsledky, hodím sem i mou 80tku. Mám zafixovaný on time a najednou se dozvídám, že to může být i jinak. Stejně tak jako jsem nevěděla, že za had better se nepoužívá sloveso s „to“. Příště už to dááám. 8-)

ON time – víceméně přesně v ten čas (hodinu a minutu), kdy to má být.
IN time – včas, ne pozdě. A on tu přišel pozdě na večeři, prošvihl to, vychladlo to… :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.