Help for English

Kolik je hodin?

Komentáře k článku: Kolik je hodin?

 

tak jedna chyba spletla sem si malú ručičku s velkou… :(

nechápu, vynechala jsem písmeno t :D – takže z twenty zbylo už jen tweny :D

Re: Re: člen

Omlouvám se, byla to moje chyba. Zkusil jsem si to ještě jednou, psal jsem „a quarter“ bez prostředního r.

juhůůůů

100%

na počtvrté na 100% :oops:

ahojte, nezobrazil sa mi stredny obrazok v dolnom rade, ale moze to byt internetom pretoze bol asi slaby. neviem.diky za testiky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od michalmalec vložený před 12 lety

ahojte, nezobrazil sa mi stredny obrazok v dolnom rade, ale moze to byt internetom pretoze bol asi slaby. neviem.diky za testiky

Re:

uz to ide, asi chyba v nete a nacitani obrazku.

U druhé otázky jsem se špatně podíval a místo 10:25 jsem viděl 16:50. Každopádně gramaticky správně.

Testík je pěkný, jen graficky (aspoň mně se to tak zobrazuje) to zrovna nesedí. Hodiny a k tomu příslušný rámeček.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bodlinek vložený před 10 lety

Testík je pěkný, jen graficky (aspoň mně se to tak zobrazuje) to zrovna nesedí. Hodiny a k tomu příslušný rámeček.

Omlouvám se za nepříjemnost a děkuji za ohlášení. Testík jsem opravil, nyní by se měl zobrazovat správně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.