Help for English

Úrovně znalosti angličtiny

Komentáře k článku: Úrovně znalosti angličtiny

 

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jaké úrovně člověk asi dosáhne po 5 dílné učebnici project.
Děkuji za odpověd :-)

Rozdělení

Dobrý den
Tento skvělí web jsem objevil teprve dnes ale chtěl bych se zeptat jestli nějak jde, aby se mi zobrazili (testy,gramatika atd.) pouze v mé úrovni například starter ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mahanik vložený před 12 lety

Rozdělení

Dobrý den
Tento skvělí web jsem objevil teprve dnes ale chtěl bych se zeptat jestli nějak jde, aby se mi zobrazili (testy,gramatika atd.) pouze v mé úrovni například starter ?

Re: Rozdělení

V jednotlivých sekcích máme nahoře filtr. Jen pozor: vždy se vám otevře jedna úroveň níž a jedna výš.

Tzn: elementary ve filtru znamená články starter + elementary + pre-intermediate

Re: Re: Rozdělení

Děkuji

Re: Test urovne vasi anglictiny…

škoda, že je to orientační až moc :-( já jsem na úrovni něco mezi Elementary a Pre-Intermediate, v tom testu jsem tušila jen do 15. otázky, zbytek jsem prostě natipovala a vyšlo mi Advanced :-D

Dobrý den, chci se zeptat. Učitel angl. jazyka na střední škole musí mít základní jazykovou zkoušku(upper – B2) nebo tu velkou jazykovou státní zkoušku(adv. C1)? tedy postačí mu k učitelství malá státnice, nebo na SŠ je nutná i velká státnice.

moc děkuji za odpověd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mettax vložený před 10 lety

Dobrý den, chci se zeptat. Učitel angl. jazyka na střední škole musí mít základní jazykovou zkoušku(upper – B2) nebo tu velkou jazykovou státní zkoušku(adv. C1)? tedy postačí mu k učitelství malá státnice, nebo na SŠ je nutná i velká státnice.

moc děkuji za odpověd.

Co vím já, měl by mít minimálně velkou státnici (C1), ještě lépe ale C2.
Podrobně je to vypsáno zde:
http://info.edu.cz/cs/node/3062

Praxe bývá ovšem často jiná.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nevíte podle kolika procent v anglii rozlišují úroveň anglictiny v jazykových školách. Dělala jsem do školy Twin rozřazující test a napsali mi jen že mám 48% tak by mi zajímalo jaká úroveň to je. Děkuji

Zdravim..Chtela jsem se zeptat kolik musite mit bodu IELTS GENERAL TRAINING for Sponsorship Visa…Dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tuk7V6 vložený před 17 lety

Filtrování Obsahu

Dobrý den, docela by se mi hodila funkce filtrování obsahu podle těchto úrovní. Špatně hledám, nebo opravdu toto (zatím :-) ) nepodporujete?

To filtrování by se hodilo i mně. Hodně by mi to usnadnilo práci s těmito jinak skvělými stránkami.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeněk Kopřiva vložený před 10 lety

To filtrování by se hodilo i mně. Hodně by mi to usnadnilo práci s těmito jinak skvělými stránkami.

Ale vždyť to tu už dávno je – viz odpověď Romana Svozílka výše. :)

Chci se zeptat, jakou gramatiku by měl student ovládat na úrovni A1? děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mufina vložený před 5 lety

Chci se zeptat, jakou gramatiku by měl student ovládat na úrovni A1? děkuji

Podívejte se na náš Kurz pro začátečníky

Vše, co tam najdete + články/testy pro úroveň Starter (použijte filtrované vyhledávání) = přibližně znalost pro úroveň A1

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.