Help for English

Seabase Delta

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petinovka vložený před 11 lety

Zdravím. má stejný problém jako ZuzskaS. proběhle jsem celý alpha station a chtěla jsem se vrátit ale v tube car mi zmizel slot. jsou tam pouze pásy Děkuji

Kdyžtak mi pošlete saved game, opravím, pošlu zpět

Zdravím. je to zhruba týden co jsem posílala saved game a zatím žádná odpověd … nezapomněl jste na mě nebo mám být jen více trpělivější? děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petinovka vložený před 11 lety

Zdravím. je to zhruba týden co jsem posílala saved game a zatím žádná odpověd … nezapomněl jste na mě nebo mám být jen více trpělivější? děkuji

omlouvám se, ještě jsem se k tomu nedostal… zkusím dnes večer.

váš soubor pomohl. ted jsem ale v koncích. nemám folii o které tu píšete a to jsem už zkratovala přepínač a pás jde do leva. je potřeba ještě něco? děkuji

sednout na pás, odveze vás, na jedno důležité místo.

jéé. to je nápad. děkuji

Prosim prosim kde najdu to pero, docetla jsem se ve tretim ale kde?? Zoufale rozbit vitrinu nepomohlo, jsem na dne :-(:.

je tam psací stůl, pero je v něm, myslím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

je tam psací stůl, pero je v něm, myslím.

Dekuji za radu, mam to uspesne zasebou :) kdybych umela dost dobre cesky tak by mi uz vcera doslo ze zasuvka neni zastrcka ale suplik a usetrila bych si tim dost nervu :D Paradni hra, dekuji :)

Dobrý den,
jsem nějak zaseklej ve druhým patře, vůbec nevím, kam mám jít, výtah nefunguje… Začíná mě to deptat… :-)

výtahy jsou tam dva, jeden nefunguje, jeden (zatím) jezdí jen mezi dvěma patry. Ale dá se na to vyzrát. Něčím to tlačítko přilepit…

A venku v moři už jsi byl?

Ne, v moři jsem si ještě nebyl zaplavat, jak se tam dostanu? Ten druhý výtah, to je ten jak je zatarasený těmi kovovými dveřmi?

v tom dolním patře se dá vejít do obou, ale o patro výš už jen do toho, kterým se tam vyjede. Ten druhý tam má šachtu výtahovou zavřenou.

Do moře? Je tam vzduchový uzávěr, hned jak se vysedne z toho metra.

Jak mám rozžvýkat žvýkačku? Předem díky za odpověd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od TygrAsijsky vložený před 9 lety

Jak mám rozžvýkat žvýkačku? Předem díky za odpověd.

‘Chew the gum’ nejde?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.