Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartinV vložený před 11 lety

dekuji, jdu to zkusit: :idea::-)

:-D:-D:-D jde to díky moc

Prosím pěkně, nejdou mi stáhnout hry – mám Windows 8.1 – a stále to hlásí chybu? je problém zde nebo u mě v nastavení ? děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blanchebetty vložený před 10 lety

Prosím pěkně, nejdou mi stáhnout hry – mám Windows 8.1 – a stále to hlásí chybu? je problém zde nebo u mě v nastavení ? děkuji

Dobrý den,

omlouváme se, zkuste si prosím hru stáhnout ze slunecnice.cz nebo sosej.cz nebo download.com. Pokusíme se ale hry opět vrátit ke stažení sem k nám.

Dobrý den, ve hře mám 89%, s duchem na hoře jsem mluvila, dostala jsem od něj heslo, ale nevím, co dál :/

Heslo použijete v tajemném lese – musíte se ale probloudit na to správné místo. V indiánské vesnici by měla být ‘mapka’, která vás tam navede/dovede.

Děkuji.

Dohráno. Krásná hra. Přivedlo mě na ní Ten Little Indians – což je hra, kterou používám na hodinách angličtiny, děti i já jsme si jí oblíbili. Takže děkujeme ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdenka vložený před 9 lety

Dohráno. Krásná hra. Přivedlo mě na ní Ten Little Indians – což je hra, kterou používám na hodinách angličtiny, děti i já jsme si jí oblíbili. Takže děkujeme ;)

Díky za zpětnou vazbu. Plně doufám, že naše textovky budou jednou pokračovat v novém formátu… jsme moc rádi, že se líbí!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.