Help for English

Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 9 lety

V databáze chýba preklad slovíčka =sweetly=

Doplněno, díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: hanča

flowers in the grass below – květiny v trávě pod ním
Who did this to you? – kdo ti to udělal?
ask in wonder – zeptat se v úžasu
You let me play – nechal jsi mě hrát si…

Dobrý den, mám taky dotaz na větu flowers in the grass below. Květiny v trávě pod čím? To, že below znamená pod, to vím, ale nepochopila jsem pod čím…

A také jsem úplně nepochopila toto: But the boy was hurt, there were bloody marks on his hands and feet. “Who did this to you?” asked the giant angrily. “These are marks of love,” – Ale ten chlapec byl zraněný, byly tam krvavé značky v jeho rukou a na nohou. “Kdo ti to udělal?” zeptal se rozzlobeně obr. “To jsou značky lásky”. Jaké značky lásky, jste měl na mysli?

Předem děkuji za vysvětlení

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Satriani-martina vložený před 9 lety

Dobrý den, mám taky dotaz na větu flowers in the grass below. Květiny v trávě pod čím? To, že below znamená pod, to vím, ale nepochopila jsem pod čím…

A také jsem úplně nepochopila toto: But the boy was hurt, there were bloody marks on his hands and feet. “Who did this to you?” asked the giant angrily. “These are marks of love,” – Ale ten chlapec byl zraněný, byly tam krvavé značky v jeho rukou a na nohou. “Kdo ti to udělal?” zeptal se rozzlobeně obr. “To jsou značky lásky”. Jaké značky lásky, jste měl na mysli?

Předem děkuji za vysvětlení

BELOW je buď předložka, ale také to může být příslovce. BELOW je tedy také kde? níže, dole apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

BELOW je buď předložka, ale také to může být příslovce. BELOW je tedy také kde? níže, dole apod.

Aha, tak moc děkuji, a těmi značkami?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Satriani-martina vložený před 9 lety

Aha, tak moc děkuji, a těmi značkami?

Napsal jsem Vám soukromou zprávu s vysvětlením. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.