Help for English

An Easter Bunny song: Peter Cottontail

Komentáře k článku: An Easter Bunny song: Peter Cottontail

 

Tohle a „Up on the House Top“- dve pisnicky, ktere me vzdycky dostanou. I kdyz Velikonoce uz byly a Vanoce jsou daleko :-)

Roztomilá písnička

Zpívající učitel je něco úžasného. Závidím Vašim studentům. Já jsem štěstí na vynikající učitele neměla.

Nemohl byste nám sem nazpívat více písniček? Nám by nevadio, že nejste rodilý mluvčí, Takové písničy pro děti … třeba :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Nemohl byste nám sem nazpívat více písniček? Nám by nevadio, že nejste rodilý mluvčí, Takové písničy pro děti … třeba :-)

Re:

No, dá to hodně práce. A hlavně strašně zapojování nejrůznějších kabelů, hledání kytary v kumbále, čekání, až nikdo nebude doma… :-) Nevím, třeba někdy.

Re: Re:

Jo chápu, ale je to moc milé a hezké.

Moc hezká písnička :-), jenom bych chtěl podotknout, že Velikonoce se píše s „V“. Ale i mistr tesař se občas utne… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kan92 vložený před 13 lety

Moc hezká písnička :-), jenom bych chtěl podotknout, že Velikonoce se píše s „V“. Ale i mistr tesař se občas utne… :-)

Re:

Ok, opravím.

tak to je gól :) vy jste skutečně zapálený člověk :) díky moc!!!! :-D

A už je tady zase moje milovaná písnička :-D . Chodím si ji pouštět i během roku, moc a moc se mi líbí. Díky

hezkééé :)

Pěkná písnička – čistě provedená. Díky ~

Díky za tuhle písničku. O každých velikonocích se na ni těším :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.