Help for English

Úrovně znalosti angličtiny

Komentáře k článku: Úrovně znalosti angličtiny

 

Dobrý den, Najdu tady někde CPE listening? Nemohu poslech na tuto úroveň nalézt

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mufina vložený před 15 lety

Dobrý den, Najdu tady někde CPE listening? Nemohu poslech na tuto úroveň nalézt

Re:

Zatím tu není, ale jistě bude.

Dobry den chtela jsem se zeptat zda je spravne kdyz jsem pouzila: We use English native speaker, nebo by to melo byt s bud. casem? tedy: We will use English native speaker. dekuji za radu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Esterinka vložený před 15 lety

Dobry den chtela jsem se zeptat zda je spravne kdyz jsem pouzila: We use English native speaker, nebo by to melo byt s bud. casem? tedy: We will use English native speaker. dekuji za radu.

Re:

A co se tou větou snažíte říct?

myslela jsem tim, ze pouzijeme pro preklad rodileho mluvciho za urcity rate.dekuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Esterinka vložený před 15 lety

myslela jsem tim, ze pouzijeme pro preklad rodileho mluvciho za urcity rate.dekuji

Re:

jde o to, jestli říkáte, že používáte rodilého mluvčího (obecně), nebo jestli to je něco, co uděláte v jednom konkrétním případě.

tak pokud by to bylo v jednom konkretnim pripade, tak by tam bylo will?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Esterinka vložený před 15 lety

tak pokud by to bylo v jednom konkretnim pripade, tak by tam bylo will?

Re:

ano, pak se tořídí normálními providly pro vyjadřování budoucnosti. Máme tu na to článek.

Dobry den a dekuji za odpoved. Chtela jsem se jeste zeptat, jaky mate nazor na ucebnici „Anglictina nejen pro samouky, Ludmila Kollmannova, Leda“. Dekuji. Potrebuju si upevnit zaklady a rozsirit slovni zasobu. Abych pravdu rekla, zadna ucebnice me nenadchla natolik, ze bych se anglicky jazyk ucila s chuti a radosti. Muzete mne prosim poradit jak na to? Dekuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Esterinka vložený před 15 lety

Dobry den a dekuji za odpoved. Chtela jsem se jeste zeptat, jaky mate nazor na ucebnici „Anglictina nejen pro samouky, Ludmila Kollmannova, Leda“. Dekuji. Potrebuju si upevnit zaklady a rozsirit slovni zasobu. Abych pravdu rekla, zadna ucebnice me nenadchla natolik, ze bych se anglicky jazyk ucila s chuti a radosti. Muzete mne prosim poradit jak na to? Dekuji.

Re:

No, já nemám podobné učebnice moc v oblibě… ale pro samouky toho jinak moc není, takže si moc nevyberete.

Abych vám něco vhodného doporučil, zajímala by mě vaše úroveň… začínáte úplně od začátku, nebo už začátky máte za sebou?

no jak se to vezme…muzu vam napsat nekde soukrome?, aby to nebylo zde na strankach zverejneno? je to spojene i s mou praci… Dekuji za pochopeni.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Esterinka vložený před 15 lety

no jak se to vezme…muzu vam napsat nekde soukrome?, aby to nebylo zde na strankach zverejneno? je to spojene i s mou praci… Dekuji za pochopeni.

Re:

Samozřejmě. Můžete mi poslat soukromou zprávu – ikonka tužky vedle mého jména.

Re: Re: Test urovne vasi anglictiny…

Mně vyšlo ADVANCED, což se mi hodí, protože jdu v dubnu na CAE, ale ten test byl opravdu hodně jednoduchý, testoval základní gramatické jevy a byla tam hodně primitivní slovní zásoba.

ahojte,jsem tady poprve a nevim jak mam zpustit to uceni muzete mi poradit dik :-)

Re: škola nestačí…tak co mám dělat?

Úroveň vaší angličtiny rozhodně neovlivňuje učitel do té míry, do které si myslíte. Jde vždy především o Váš osobní přístup k učení. Učit se musí v první řadě každý sám. Učitel může pomoci, ale je to na každém. A vždy bylo.

Začněte tím, že se podíváte do naší sekce TIPY A TRIKY.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.