Help for English

Angličtina pro začátečníky - Informace o kurzu

Komentáře k článku: Angličtina pro začátečníky - Informace o kurzu

 

Škoda, že už nejsem začátečník. :-)

Nefunguje odkaz na mapu kurzu.

Pořád musím obdivovat, kde berete nápady a energii :shock: Tento kurs sice nevyužiji, ale myslím, že ho cílová skupina ocení – opět něco, co nikde jinde než na Vašich stránkách není! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od soony vložený před 17 lety

Nefunguje odkaz na mapu kurzu.

Re:

Už funguje, díky za upozornění.

Klobouk dolů!

Obdivuji Vás, s jakou energií i láskou tvoříte tyhle stránky. Umím si představit, že jistě natahujete den i hluboko do noci, protože jinak byste tohle všechno nemohl zvládnout. Klobouk dolů a hluboce před Vámi smekám…

:-) supa…fakt, že jo…

DÍKY

Opravdu krásný a velkorysý dárek do začátku nového školního roku.Budu určitě učit syna podle Vašich stránek.Věřím ,že ve spojení s LL budou výsledky dobré i když je dyslektik a minulý rok zvládal učení pouze foneticky.Takže ještě jednou poděkování od srdce Vám a všem Vašim kolegům,kteří tak nezištně pomáháte druhým. :-D

Děkuji Vám za tento kurz pro začátečníky,přesně tohle jsem hledal.

Re:

Buď rád, že ještě NEJSI začátečník… :o) Jako já…

Užitečné a prospěšné

S velkou vděčností jsem se prošel Vašemi stránkami, které jsou přívětivé i pro ty z nás, kteří potřebují trochu více porozumění pro detail, což souvisí v mém případě především s věkem. Je to od Vás čin hodný úcty.
Děkuji.

hodiny

Zdravím.Výborné stranky uz som sa tu dost naučil.
Prosim vás existuje tu vyuka o hodinách?Myslím tým odpovede na otázku kolko je hodin?Uz dlho to tu hladam ale marne.Dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od muzikus vložený před 16 lety

hodiny

Zdravím.Výborné stranky uz som sa tu dost naučil.
Prosim vás existuje tu vyuka o hodinách?Myslím tým odpovede na otázku kolko je hodin?Uz dlho to tu hladam ale marne.Dakujem

Re: hodiny

To bude v UNIT 3, na které se pracuje. Zatím to tu není. Celý kurz je ve vývoji, ale časem by zde mělo být ‚všechno‘.

:-)

Přidávám se s díky za tyhle stránky, coby mamka na RD je i tohle s kurzíkem pro rodiče na MD, kam chodím, mooc nápomocné :-D i kdych nebyla pak lepší aspoň nekvákám dokola jen ham, ňam, nedělej bací apod :-)

Re:

O programu Language Lab se dozvíte na mých komerčních stránkách. Info článek o tomto programu je i v sekci INFORMACE.

VELMI DĚKUJI

Dal jsem se v 51letech na studium VŠ obor sociální práce, tak abych učinil za dost a splňoval odbornou způsobilost pro výkon sociálního pracovníka. Jsem zde první den a nadávám si proč jsem již v září neproběhl po netu, zda něco takového, jako je Váš web neexistuje. Tak pevně věřím, že mi to pomůže nejen k zápočtu AJ dne 19.2.2009, ale i pro další studium. Zároveň jsem si objednal oba dva poč. programy, které nabízíte.Ještě jednou VELMI DĚKUJI !!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.