Help for English

"Dream" by Priscilla Ahn

Komentáře k článku: "Dream" by Priscilla Ahn

 

Hrozně se mi od ní líbí písničky, ale nesehnala jsem na netu od nich texty. Neznáš, pokud to neni tajný, nějakou webovou stránku, kde jsou napsaný?
Předem děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Priscillie vložený před 16 lety

Hrozně se mi od ní líbí písničky, ale nesehnala jsem na netu od nich texty. Neznáš, pokud to neni tajný, nějakou webovou stránku, kde jsou napsaný?
Předem děkuji za odpověď.

Re:

Zkuste googlovat. Myslím, že jsem jich pár normálně našel pomocí googlu. Na CD, tedy alespoň na tom prvním texty nemá.

Neveril jsem ze jde vybrat nejaky poslech pro elementary ale you did it ;)

Jenom 75.. ale uvedomila jsem si, ze kdybych trosku zkusila premejslet nad vyznamem a nehazela tam jen tak nejaky slova co me napadnou, mozna by to slo lip…

Všechna slova jsem nedoplnila, ale stejně si myslím, že je to jedna nejhezčích písniček,

Re:

jsem na tom podobně, mám jen 1 e ve slově trees

75%, paráda :) Jinak souhlasím s Honzou, kterému byly blokovány některé příspěvky či co, že to s tou češtinou jde čímdál víc z kopce, když mi někdo napíše s pravopisnými chybami, tak na to většinou ani neodepisuji, málokdy to toleruji. Já jsem naštěstí ještě vyrostla v „generaci“, kdy se vychovávalo " dokud to nebudeš mít dobře, tak nikam nepůjdeš„, "dokud to nesníš, tak nikam nepůjdeš“…atd atd, ale teďka jsem fakt šťastná, že se do mě doma takhle pouštěli, protože díky nim jsem tam, kde jsem. Neříkám, že mi vždy všecko šlo, doposud nepoznám duhy vedlejších vět a takové věci v češtině, což mi třeba v angličtině zas takový problém nedělá…

Bohužel si myslím, že lepší už to češtinou mezi lidmi nebude, vše půjde pomalu do kytek ;)

Pěkný den :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chica_bella vložený před 14 lety

75%, paráda :) Jinak souhlasím s Honzou, kterému byly blokovány některé příspěvky či co, že to s tou češtinou jde čímdál víc z kopce, když mi někdo napíše s pravopisnými chybami, tak na to většinou ani neodepisuji, málokdy to toleruji. Já jsem naštěstí ještě vyrostla v „generaci“, kdy se vychovávalo " dokud to nebudeš mít dobře, tak nikam nepůjdeš„, "dokud to nesníš, tak nikam nepůjdeš“…atd atd, ale teďka jsem fakt šťastná, že se do mě doma takhle pouštěli, protože díky nim jsem tam, kde jsem. Neříkám, že mi vždy všecko šlo, doposud nepoznám duhy vedlejších vět a takové věci v češtině, což mi třeba v angličtině zas takový problém nedělá…

Bohužel si myslím, že lepší už to češtinou mezi lidmi nebude, vše půjde pomalu do kytek ;)

Pěkný den :)

Re:

Ano, ale to není naše věc. Rozhodně to není důvod někoho urážet. Znám hodně lidí, někteří jsou i docela dobří známí, kteří nejsou schopni napsat ve slově správné i/y… to ale není důvod, proč bych se do nich měl neustále navážet. Můžu je na to taktně tu a tam upozornit, ale že bych jim např. říkal, že se nejdřív mají naučit česky a pak teprve můžou chodit mezi lidi… to je trochu přehnané, nemyslíte?

Proto jsou některé podobné příspěvky zařazeny mezi ‚nevhodné‘ – příspěvky nemažeme, můžete se k nim proklikat, pokud máte zájem podobné výkřiky číst.

tolka kraasa:)

Mám radost, jen 2 chybky! A pro někoho, kdo se stydí promluvit a konverzovat v cizím jazyce (myslím sebe) je to super způsob, jak tu řeč alespoň trochu naposlouchat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.