Help for English

Miscellaneous Advanced Test #1

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 1

 

Skvělej test. Výsledek už je ale horší.

„show our face“ – nemůže to být i něco jako – tak se na to podívejme, ukaž se nám či tak? :-)

Díky za super testík, doufám, že jich bude v budoucnu víc :-)
I když byl výsledek úplný propadák :oops:

tjj

no to byl ale test, fakt hustej, no já jenom se chci zeptati, pokud označím odpověd a je to špatně a ve vysvětlení je napsané, že to správné je stejné jako to špatné, co si mám myslet?asi to popisuju špatně, ale míním tu 4, je tam either správně a přitom je tam napsané, že to je to samé jako both, takže tzn že either je správnější?nebo proč když je to stejné jako both se to nemůže uznat? :idea: ale fakt pěknej test

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 16 lety

tjj

no to byl ale test, fakt hustej, no já jenom se chci zeptati, pokud označím odpověd a je to špatně a ve vysvětlení je napsané, že to správné je stejné jako to špatné, co si mám myslet?asi to popisuju špatně, ale míním tu 4, je tam either správně a přitom je tam napsané, že to je to samé jako both, takže tzn že either je správnější?nebo proč když je to stejné jako both se to nemůže uznat? :idea: ale fakt pěknej test

Re: tjj

Both by tam mohlo být jen v případě, kdyby slovo ke kterému se vztahuje bylo v plurálu.

40%

Test pro Advanced už tu dlouho nebyl… a 40% už jsem taky dlouho neměl. Vždycky jsem se rozmýšlel mezi 2 možnostmi a pak jsem zvolil tu špatnou. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 16 lety

40%

Test pro Advanced už tu dlouho nebyl… a 40% už jsem taky dlouho neměl. Vždycky jsem se rozmýšlel mezi 2 možnostmi a pak jsem zvolil tu špatnou. :-)

Re: 40%

Zdar Ondro, konečně :-D
To já jsem na tom hůře, prostě jsem to nějak po*ělal xD
Mám 12%…

úspěšnost: 27 %
****
průměrná úspěšnost otatních uživatelů v tomto testu: 41%

:-(

47 %

Fakt super test. :-D Ale taky hodně těžký.

Ještě bych se rád zeptal, jaké zkoušce asi tak odpovídá úroveň těchto otázek? FCE, CAE? Díky..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka.K vložený před 16 lety

Ještě bych se rád zeptal, jaké zkoušce asi tak odpovídá úroveň těchto otázek? FCE, CAE? Díky..

Re:

Když je to advanced, mělo by to být CAE.

Tak to jsem na to se 67% ještě jakž takž dobře :-) Více takových testů!

Ostudnych 47%, ale diky za test

skvělej test

mam 93%…
ale na začátku jsem si skoro nevěděl rady… skvělej test :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Ostudnych 47%, ale diky za test

Re:

Jim_cz, já tě někdy nechápu v dobrým slova smyslu samozřejmě. Píšeš že ostudných 47 procent. :) Co si pamatuju, tak ještě docela nedávno jsi psal, že jsi stálý začátečník u některého článku Starter. Ale myslím si, že jsi na tom rozhodně líp s těmito výsledky, ještě když pročítám tvoje příspěvky ve foru. :--)

díky za test

Jsem rád, že jste vyslyšel naše prosby tu a tam zařadit i něco „hodně pokročilého“ – alespoň mne to hodně motivuje stále se zlepšovat (kupříkladu o té americké variantě u sedmičky jsem dosud neslyšel – hned si ji jdu nastudovat). Dnes 67 %, snad to příště bude lepší.
Už se těším na další testy :-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.