Help for English

Miscellaneous Advanced Test #1

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 1

 

Super test, více takových :-)

WOW

Teda, odpoledne jsem test vydal, a teď se jen tak podívám a ejhle, ono 18 komentářů. :-)

Nebojte, další takové budou. Vlastně už jich mám vytvořenou docela dobrou zásobu. Dávám je totiž na pokračování svým studentům… a na web jsem je chtěl začít dávat až na konci semestru, ale pak jsem si řekl, že první díl klidně můžu vydat už teď.

Tak se těšte na další špeky a spíčky. :-) Jsem rád, že se test pro pokročilé setkal s tak dobrou reakcí.

Ale varování, pokud nejste ještě na úrovni ‚pokročilí‘, moc si s tím nedělejte těžkou hlavu. Jsou to fakt vychytávky pro pokročilé a není potřeba, aby se tím trápil někdo méně pokročilý.

No, je vidět, že tady už jde do tuhého. Já mám taky jen 47 prc. Takže rezervy jsou veliké. Díky za test.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

WOW

Teda, odpoledne jsem test vydal, a teď se jen tak podívám a ejhle, ono 18 komentářů. :-)

Nebojte, další takové budou. Vlastně už jich mám vytvořenou docela dobrou zásobu. Dávám je totiž na pokračování svým studentům… a na web jsem je chtěl začít dávat až na konci semestru, ale pak jsem si řekl, že první díl klidně můžu vydat už teď.

Tak se těšte na další špeky a spíčky. :-) Jsem rád, že se test pro pokročilé setkal s tak dobrou reakcí.

Ale varování, pokud nejste ještě na úrovni ‚pokročilí‘, moc si s tím nedělejte těžkou hlavu. Jsou to fakt vychytávky pro pokročilé a není potřeba, aby se tím trápil někdo méně pokročilý.

Re: WOW

To je dobře, že takových testů bude víc. Chytáky mám rád, protože většinou v nich udělám chybu a hned se můžu něco nového naučit. :) Samozřejmě je toho hodně, co se musím naučit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: WOW

To je dobře, že takových testů bude víc. Chytáky mám rád, protože většinou v nich udělám chybu a hned se můžu něco nového naučit. :) Samozřejmě je toho hodně, co se musím naučit.

Re: Re: WOW

A jak si s tímto testem poradili Marku tvoji studenti? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: WOW

A jak si s tímto testem poradili Marku tvoji studenti? :)

Re: Re: Re: WOW

No, sto procent neměl nikdo, co jsem se ptal. :-) Mají to vždycky za domácí úkol, každý týden to pak spolu projdeme, vysvětlíme atd atd. Jejich výsledky ale neznám. Na konci semestru ale bude test, jehož součástí bude i takováhle doplňovačka. Takže uvidíme. :-)

33 %

no tak 5 dobře..v prosinci jdu na FCE (ne CAE) takže si s tim vubec nelamu hlavu..ale sakra me to stve že to nedávám,jdu se to naučit a dát si to znovu :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 16 lety

33 %

no tak 5 dobře..v prosinci jdu na FCE (ne CAE) takže si s tim vubec nelamu hlavu..ale sakra me to stve že to nedávám,jdu se to naučit a dát si to znovu :-D

Re: 33 %

no tak když to uděla každej dvakrát jako já ten test,tak pak už asi nebudu věřit tomu ukazateli % úspěšnosti :-) btw ta otázka 13…what the hell is that? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 16 lety

Re: 33 %

no tak když to uděla každej dvakrát jako já ten test,tak pak už asi nebudu věřit tomu ukazateli % úspěšnosti :-) btw ta otázka 13…what the hell is that? :-D

Re: Re: 33 %

„Ať se snažil, jak se snažil“, řepu ven nevytáhl. :-)

Vyborný test!

Jsem moc rád, že jsem tu po víkendu (je pondělí 0:58 am) našel takovou pěknou věc! A také že je to o 5 otázek delší než zatím nejvýživnější Idiomatická angličtina! :)

Tohle zas tak moc těžký není – a výhodou na druhou stranu je, že se proklepnou i jiné partie než idiomy.

Jen mi tu v komentářích chybí gothsweeting s jejími STO procenty … ;)

Skvělá práce, Marku!

Tak jsem dala test vyplnit svemu kolegovi (native speaker) a mel to na 100%
Ikdyz u otazek 8 a 9 dlouho vahal :)

konečně

je to dobrý, aspoň jsem se svými 33% v dobré společnosti

Jéé, díky za skvělý test :-D

Re: Re: tjj

njoo, já jsem ale nevšímaváá!thx

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Jéé, díky za skvělý test :-D

Re:

Tak kolik? :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.