Help for English

Miscellaneous Upper-Intermediate Test #3

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Intermediate Test 3

 

diky

93% :-)

Jéé…

93% … sice jsem párkrát musel zatipovat, ale i tak mě to udělalo neskutečnou radost … skvělý test :-)

doobrej test,dobrý chytáky…taky to tak dopadlo 53%..idioms are killing me :o

Tajy 93%

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marrible vložený před 15 lety

Tajy 93%

Re:

*taky :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

doobrej test,dobrý chytáky…taky to tak dopadlo 53%..idioms are killing me :o

Re:

Už jsem se bál, že ten test každému řekne, že měl 93 procent. :-D

Je vidět, že u idiomů a frázových sloves musím víc zabrat. Díky za test.

:oops: hmm tak mně tedy 93% neřekl noo, to bych skákala radostí, a joo, ty idiomy jsou jedna z nejšílenějších kapitol v aj podle mě…ale jako přínosnej testtt :-)

Tak tenhle testík jsem nezvlád – jen 60 prc. Přišel mi těžší než ten pro ADV. Hlavně začátek jsem měl katastrofální. Prvních sedm otázek a pět z nich špatně :-)
Musím ještě zamakat na frázových slovesech.

Ostuda. Vezmu si pistoli a půjdu se oběsit do rybníka.

Hmm, ty idiomy…moc se mi teda nevyvedly. Ale test super, díky moc, více takových :o)

Bezva stránky

Velmi dobře zpracované testy! Líbí se mi, že po vyhodnocení následuje i vysvětlení. Navíc člověk nemusí listovat dozadu do klíče, tak jako v tištěných verzích. Navíc v posledně zmíněných není vysvětlení chyby – to už si každý musí dohledat v gramatice. Proto oceňuji tyto testíky vysokou známkou. Jejich další výhodou je, že se k nim může člověk po čase vratit a ověřit si, zdali se zlepšil či zhoršil. Ještě bych uvítala testy „bez alternativ“. Co člověk ví, to doplní, a co ne, to neví. Tím by se procentuálně snížilo „štístko“ a zvýšila procentuální informace o reálných znalostech uživatelů… To jen tak poznámka pod čarou:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danliofer vložený před 15 lety

Bezva stránky

Velmi dobře zpracované testy! Líbí se mi, že po vyhodnocení následuje i vysvětlení. Navíc člověk nemusí listovat dozadu do klíče, tak jako v tištěných verzích. Navíc v posledně zmíněných není vysvětlení chyby – to už si každý musí dohledat v gramatice. Proto oceňuji tyto testíky vysokou známkou. Jejich další výhodou je, že se k nim může člověk po čase vratit a ověřit si, zdali se zlepšil či zhoršil. Ještě bych uvítala testy „bez alternativ“. Co člověk ví, to doplní, a co ne, to neví. Tím by se procentuálně snížilo „štístko“ a zvýšila procentuální informace o reálných znalostech uživatelů… To jen tak poznámka pod čarou:-)

Re: Bezva stránky

Díky za poznámky. Ale i takové testy, jaké zmiňujete tu máme. Podívejte se např. do sekce Testy/Cloze. Není jich tam zase tolik, ale pár kousků tam je. A i u nich najdete výsledky a vysvětlení správných i těch nejčastějších špatných odpovědí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Bezva stránky

Díky za poznámky. Ale i takové testy, jaké zmiňujete tu máme. Podívejte se např. do sekce Testy/Cloze. Není jich tam zase tolik, ale pár kousků tam je. A i u nich najdete výsledky a vysvětlení správných i těch nejčastějších špatných odpovědí.

Re: Re: Bezva stránky

Jsem na vašich webovkách teprve krátce a právě se rozkoukávám, takže děkuji moc za dodatečné info:-)

Gotten

Jen nechápu, proč pořád používáte americké gotten… To přeci neni English, jak by se vztekal Brit. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.