Help for English

Ohlédnutí za rokem 2008

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2008

 

Taky Děkujeme a hodně štěstí! :-)

Chtěl jsem se ještě zeptat – ten hosting, při takovém objemu návštěvníků, to máte vlastní, nebo jste u nějaké společnosti? Te´D něco sháním.. Dík :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Chtěl jsem se ještě zeptat – ten hosting, při takovém objemu návštěvníků, to máte vlastní, nebo jste u nějaké společnosti? Te´D něco sháním.. Dík :-)

Re:

Hosting nám poskytuje blueboard.cz, vřele doporučujeme. 100% spolehlivý, osobní přístup, dobrá cena… mrkněte na hosting.bluebo­ard.cz.

Taky vám všem přeji šťastný a nový rok :-)

Předsevzetí: chci se naučit alespon 5 nových slovíček každý den :)

300 000 denně to je slušnej nářez :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

300 000 denně to je slušnej nářez :-)

Re:

Ne, 12.000 denně, 300.000 bylo za celý listopad.

Taky přeju hodně štěstí do 2009. Nevím, jestli mohou být stránky ještě lepší, ale tuším, že nás budete opět mile překvapovat :-) Sobě snad popřeju hodně zdařilých testů a ať mě to s Vámi stále tak baví !!

Děkuji velmi za vaše stránky a přeji hodně zdraví v novém roce, Petr

Chtěla bych poděkovat všem, kdo přispívají hodnotnými články na HFE a popřát hodně štěstí do nového roku. :-)

Děkuji velice za tento web.
Do nového roku hodně zdraví a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Poděkování

Rovněž i já Vám chci velice poděkovat za velice přínosné a užitečné stránky, obzvláště za zajímavé články a za zpracování gramatických jevů a nejrůznějších užitečných věcí při studiu angličtiny. Přeji Vám vše nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, úspěchů jak v soukromém, tak i v pracovním životě a hlavně hodně elánu a nových nápadů pro vylepšení Vašich www, které jsou pro spoustu studentů velikou oporou. Jen tak dál!!! :-)

Díky

Díky moc za skvělé stránky a přeji Vám hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce.

Přání

Přeji všem autorům krásný,pohodový rok 2009 hodně dobrých nápadů, trpělivosti a elánu, všem návštěvníkům příjemné učení a setkávání se a sobě vytrvalost a pokročení ve studiu.

Díky

Díky za super stránky a skvělou motivaci při studiu Aj přeji mnoho dalších spokojených uživatelů. Konečně mám pocit, že té angličtině začínám už rozumět.
Neznáte podobné stránky pro italštinu? Dík :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Hosting nám poskytuje blueboard.cz, vřele doporučujeme. 100% spolehlivý, osobní přístup, dobrá cena… mrkněte na hosting.bluebo­ard.cz.

Re: Re:

Ok, vypadá to dobře, asi mám vítěze xD Dík.
Ještě jen jsem se chtěl zeptat, jestli máte nějaký special program, protože jsem si celkem jist, že přesahujete 100 000 SQL dotazů na hodinu, což je u nich limit :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.