Help for English

"Yesterday" by Escape from Earth

Komentáře k článku: "Yesterday" by Escape from Earth

 

I can escape from yesterday…:-)but the song is interesting, typical for this band…thanks :-)

Děkuji za tuto písničku, vážně pěkná. To moje skóre tak pěkné nebylo (50%):/ Jedna drobnost – nejspíš ve všech vyhodnoceních je napsáno místo ostatních uživatelů „otatních“…

Jééhéé

100 napoprvé ;oP

Sry za OT

Mohu se zeptat co znamená tohle:
somebody is fun to be around

Něco jakože Když je poblíž, je sranda? :oops: :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helo vložený před 15 lety

Sry za OT

Mohu se zeptat co znamená tohle:
somebody is fun to be around

Něco jakože Když je poblíž, je sranda? :oops: :?:

Re: Sry za OT

znamená to, že „je s ním sranda“.

Jak prosím přeložit: Who did Barack Obama beat in the 2008 Democratic presidential primaries?

Koho Barrack Obama porazil v prezidentských volbách v roce 2008?

1 chybka, ale na to, že tu písničku znám tak to mělo být 100% :oops: :-D

Chtěl bych se zeptat, jestli se vazba „Co bys chtěl vrátit zpět?“ běžně překládá tak, jak je uvedeno v textu nebo je to spíš nějaká básnická forma.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Chtěl bych se zeptat, jestli se vazba „Co bys chtěl vrátit zpět?“ běžně překládá tak, jak je uvedeno v textu nebo je to spíš nějaká básnická forma.

Re:

REACH TO sth – natahovat se po něčem, když přidáte BACK, tak jakoby natahujete ruku k něčemu, co bylo v minulosti.

Proto jsem to přeložil takhle.

43% ach jo, ty poslechy to ej peklo, by chtělo pilovat! Jak často bych měla poslouchat různé poslechy, aby se zlepšovala!!? :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cloi vložený před 15 lety

43% ach jo, ty poslechy to ej peklo, by chtělo pilovat! Jak často bych měla poslouchat různé poslechy, aby se zlepšovala!!? :shock:

Re:

Co nejčastěji.

Krásné

Tak tahle písnička se mi moc líbí, pouštím si ji každý den :-) a ten překlad přstě vystihuje to, jak se cítím :-( ale fakt jte to dobře vybral :-)

1 chybička :-) nějak jsem si tam pořád nemohl dosadit to fall

no, tak tahle je moc krásná :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.