Help for English

Setkání přátel HFE

Komentáře k článku: Setkání přátel HFE

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Chlast – slast

Tak a po tvém komentáři už na sraz nikoho nezletilého rodiče nepustí…

Re: Re: Chlast – slast

Zrovna jsem mu rikala. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Chlast – slast

Tak a po tvém komentáři už na sraz nikoho nezletilého rodiče nepustí…

Re: Re: Chlast – slast

Ale ja mluvim jenom o svem piti (pripadne Pildovo). Na minulem srazu se, co ja vim, nikdo nezletily piti ani nedotknul. Az jsem si rikal ze jsou ty deti dneska nejake divne. Kdyz ja si vzpomenu co my jsme v jejich veku vyvadeli… No je videt ze Anglictina ma vyrazne kladny vychovny ucinek :-). Akorat na nas starsi, co uz jsme zkazeni, to nejak ne a ne zabrat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re:

Ty máš Marku ukulele?

Re: Re: Re:

Ano, snažím se vedle kytary učit i na ukulele, ale zatím žádná sláva, právě proto se ptám lamanaie, protože ten má také ukulele :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Re: Re: Chlast – slast

Ale ja mluvim jenom o svem piti (pripadne Pildovo). Na minulem srazu se, co ja vim, nikdo nezletily piti ani nedotknul. Az jsem si rikal ze jsou ty deti dneska nejake divne. Kdyz ja si vzpomenu co my jsme v jejich veku vyvadeli… No je videt ze Anglictina ma vyrazne kladny vychovny ucinek :-). Akorat na nas starsi, co uz jsme zkazeni, to nejak ne a ne zabrat.

Re: Re: Re: Chlast – slast

Minule jsem vás opustil dříve, tentokrát slibuji, že vydržím až do samého konce ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Ano, snažím se vedle kytary učit i na ukulele, ale zatím žádná sláva, právě proto se ptám lamanaie, protože ten má také ukulele :)

Re: Re: Re: Re:

Já míval mandolínu, to by mohlo být podobný.

Re: Re: Re: Re: Chlast – slast

No, to je konecne slovo!
Doufam ze se pripoji i pani Georgia :-)

Re: Re: Re: Re: Chlast – slast

Hlavne by mel nekdo od nas nezapomenout poslat zalohu ;-). Puvodne jsme chteli jet vlakem a vyzkouset tzv. „Pilduv navrat“ :-), ale ted to vypada, ze pojedeme autem a prespime jako vloni. :-)

Re: Re: Re: Re: Chlast – slast

:D Georgia se připojí velice ráda :D

:(

Tak na celé odpoledne a večer dceru dát na hlídání nemůžu, květen to ji bude 8 měsíců, tak snad příště.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Laksameta vložený před 14 lety
:(

Tak na celé odpoledne a večer dceru dát na hlídání nemůžu, květen to ji bude 8 měsíců, tak snad příště.

Re: :(

Vždyť můžete přijet jen na pár hodin.

Re: Re: Re: Re:

A jaké to bylo? Přemýšlel jsem tenkrát jestli uke, banjo nebo mandolínu, nakonec jsem zvolil ukulele, je hooodně skladné a nebylo drahé na to moje vrzání :D

Re: Re: Re: Re:

No, já volil jednoznačně mandolínu, kvůli mé oblíbené kapele R.E.M. – Losing My Religion bez mandolíny není Losing My Religion… i když teď už si musím vystačit s kytarou a naprogramovanýma bicíma. :-(

Re: Re: Re: Re:

Možná ji taky někdy zkusím časem…hrajete Losing my religion s kapodastrem na pátém pražci nebo bez kapo? (písničku mám taky moc rád) :-)

Re: Re: Re: Re:

Já hraju všechno bez kapo, všechno s akordy, které se mi hodí a se kterými se mi to dobře zpívá.

Re: Re: Re: Re:

Důvod, proč nepoužívám kapodastr je, že ho vždycky ztratím… Kolik jsem jich už poztrácel. :-) A když je pak člověk zvyklej něco hrát tak a tak, je nahranej.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.