Help for English

Setkání přátel HFE

Komentáře k článku: Setkání přátel HFE

 

:(

Škooooda, ten víkend už něco docela dlouho plánuju, takže tentokrát pravděpodobně nedorazim :-(

Se mnou můžete doufám počítat, do tý doby se mi snad nic nestane. Týden později máme navíc praxe, takže úplně v pohodě. :)

jak už jsem psal jinde – rád přijedu a oslavím s vámi svých právě nabytých 33… slaví se to ještě? :-) bude-li zájem, přivezu i kytaru… tentokrát to nechci propásnout!

I já doufám, že dorazím :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

jak už jsem psal jinde – rád přijedu a oslavím s vámi svých právě nabytých 33… slaví se to ještě? :-) bude-li zájem, přivezu i kytaru… tentokrát to nechci propásnout!

Re:

Slaví, jen důvody se občas mění :-D

Pokud Vám nebude na obtíž, táhnout se s kytarou přes půl republiky, tak ji URČITĚ vemte :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 14 lety

Re:

Slaví, jen důvody se občas mění :-D

Pokud Vám nebude na obtíž, táhnout se s kytarou přes půl republiky, tak ji URČITĚ vemte :-)

Re: Re:

Hodím ji do auta, takže není problém… kdybych s ní byl moc otravnej, dá se vždycky zamknout zpátky do kufru.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 14 lety
:(

Škooooda, ten víkend už něco docela dlouho plánuju, takže tentokrát pravděpodobně nedorazim :-(

Re: :(

škodaaa! tak at se ti tvůj program vydaří!

už mám rezervováno!! pokud bude vše ok, určitě rozhodně na sto procent dorazím! 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

jak už jsem psal jinde – rád přijedu a oslavím s vámi svých právě nabytých 33… slaví se to ještě? :-) bude-li zájem, přivezu i kytaru… tentokrát to nechci propásnout!

Re:

To rozhodně oslavíme, a co takhle to ukulele s kytarou? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 14 lety

Re:

To rozhodně oslavíme, a co takhle to ukulele s kytarou? :D

Re: Re:

Ty máš Marku ukulele?

Vyřízeno

záloha poslána, také doufám, že se nic neočekávaného nepřihodí a těším se na setkání.

… radi sa pridajú ku Vám aj dvaja zástupcovia zo Slovenska :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slniecko13 vložený před 14 lety

… radi sa pridajú ku Vám aj dvaja zástupcovia zo Slovenska :-D

Re:

Výborně. Tak si všichni zazpíváme Chinaski a No name „Ná Ná Ná“. Jestli to Lamanai bude umět zahrát. :-)

Chlast – slast

Nejvetsi strach mam z toho abych se moc neozral. Uz to nejak hur snasim… Ale bez chlastu by nejak nebylo to ono. Hlavne se tesim na Pildu. S nim se pije dobre.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Chlast – slast

Nejvetsi strach mam z toho abych se moc neozral. Uz to nejak hur snasim… Ale bez chlastu by nejak nebylo to ono. Hlavne se tesim na Pildu. S nim se pije dobre.

Re: Chlast – slast

Tak a po tvém komentáři už na sraz nikoho nezletilého rodiče nepustí…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.