Help for English

Setkání přátel HFE

Komentáře k článku: Setkání přátel HFE

 

Re: Re: Re:

ja taky maturuju elco, ale tak, chapes, musis zvazit priority.. :-D takze pardubice volaji ;-)

ok, tak asi pojedu :)

Já letos budu mít rozhodnutí na poslední chvílku – v sobotu se dozvím totiž směny na květen :shock:

10.4.

Škoda :-( Manžel je někde v poušti v Emirátech a vrátí se až 11. dubna, takže s ním nestihnu prodiskutovat, jestli bude ochoten a schopen hlídat křiklouna. Jinak bych rozhodně moc ráda jela – alespoň a odpoledne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 14 lety

10.4.

Škoda :-( Manžel je někde v poušti v Emirátech a vrátí se až 11. dubna, takže s ním nestihnu prodiskutovat, jestli bude ochoten a schopen hlídat křiklouna. Jinak bych rozhodně moc ráda jela – alespoň a odpoledne.

Re: 10.4.

pak zbývá prostě nastolit, přikázat, přinutit. Ne? :-)

Re: Re: 10.4.

:-) To zní dobře, tedy… alespoň takhle na dálku. Jen nevím, jestli by mi to prošlo… Spíš asi prostě pošlu zálohu a když to nakonec nevyjde, tak alespoň budu mít dobrý pocit, že jsem „zasponzorovala“ HFE :-)

Pořád přemýšlím, jak to skloubit s Prčicemi,chodím každý rok a odříct kamarádce nemůžu,kdyby to aspon začalo až tak po 15h.,to bych těch 30 km vzala fofrem a ještě bych stihla u Vás posedět.Tedy pak už jen hlavně sedět.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 14 lety

Re: Re: 10.4.

:-) To zní dobře, tedy… alespoň takhle na dálku. Jen nevím, jestli by mi to prošlo… Spíš asi prostě pošlu zálohu a když to nakonec nevyjde, tak alespoň budu mít dobrý pocit, že jsem „zasponzorovala“ HFE :-)

Re: Re: Re: 10.4.

Tak bohužel letos hlídání mít nebudu :-( Tak snad příště

Taky ještě nevím, jak mi vyjdou směny, ale pořád se mi to honí hlavou. Už jsem prozkoumala vlaky, to by šlo, i když podle manžela dokážu zabloudit i ve vlastním bytě. Udělám to jako Guenuche s tím případným „sponzorováním“

Už se nemůžu dočkat!!!Tentokrát budu v Pardubicíh spát, takže budu na srazu až do úplného konce. :-)

Taky bohužel nemůžu. Zrovna 15.5. jsou tu máje a já už jsem s kamarádkama domluvená, že se sejdem. Kdyby to bylo v neděli, přijela bych moc ráda.
Užijte si to :-)

Dáte nám vedieť dosť skoro dopredu, kde sa bude konať „sraz 2010“ ,lebo podľa toho budeme objednávať hotel.
Ak by sa dal, ale nejaký odporučiť nebudeme proti :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slniecko13 vložený před 14 lety

Dáte nám vedieť dosť skoro dopredu, kde sa bude konať „sraz 2010“ ,lebo podľa toho budeme objednávať hotel.
Ak by sa dal, ale nejaký odporučiť nebudeme proti :-D

Re:

Určitě dám vědět hned, jak to budu vědět.

Ahoj,
bylo by možné ještě zaslat přihlášku i když je po termínu?
Dík za info
Jabar

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jabar vložený před 14 lety

Ahoj,
bylo by možné ještě zaslat přihlášku i když je po termínu?
Dík za info
Jabar

Re:

Mám domluvené místo cca pro 30 lidí, obávám se, že už jsme na stropu. proto jsem chtěl, aby se přihlášky poslaly do určitého data, abych potom věděl přesně, pro kolik lidí mám hledat místo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.