Help for English

Setkání přátel HFE

Komentáře k článku: Setkání přátel HFE

 

jejda kveten, to je skoda
budu mozna zase na cestach mimo CR, stejne jako loni
snad tvurce stranek potesi, ze jsem se odhodlala cestovat a pracovat jen diky tomu, ze jsem si studiem s vama dodala odvahy !

Re: Re: Re: Re:

to s tím kapodastrem, to je rozumný :-D
Myslím, že až jako lidstvo skončíme a po nás přijde někdo/něco jiný/ho a budou bádat k čemu ty věcičky asi byly, že se nacházej úplně všude :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: :(

Vždyť můžete přijet jen na pár hodin.

Re: Re: :(

Promyslím to a třeba zorganizuji, Pardubice jsou od nás kousek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Laksameta vložený před 14 lety

Re: Re: :(

Promyslím to a třeba zorganizuji, Pardubice jsou od nás kousek.

Re: :(

tchýně by na odpoledne určitě pohlídala a uvidíme zda bude tatínek momentálně v ČR.

Re: Re: Re: Chlast – slast

No teda, ještě si z toho dělat srandu. Prej Pildův návrat. :D
Žabáku jojo, zakalíme. Už se těším. :)

Tak záloha odeslána :)

Vím že čas ještě není upřesněný, ale chtěla bych se zeptat kdy přibližně sraz začne, zda odpoledne nebo večer. Do Pardubic to mám dvě hodiny vlakem, ale kdyby sraz začal třeba až v 19:00 tak pro mě by to bylo už dost pozdě, ráda bych se domů vrátila do půlnoci:-)…sama se bojím v pozdních hodinách cestovat vlakem nebo se pohybovat na nádraží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dáša vložený před 14 lety

Vím že čas ještě není upřesněný, ale chtěla bych se zeptat kdy přibližně sraz začne, zda odpoledne nebo večer. Do Pardubic to mám dvě hodiny vlakem, ale kdyby sraz začal třeba až v 19:00 tak pro mě by to bylo už dost pozdě, ráda bych se domů vrátila do půlnoci:-)…sama se bojím v pozdních hodinách cestovat vlakem nebo se pohybovat na nádraží.

Re:

Bude určitě začínat podobně jako minule, tedy brzy odpoledne.

Škoda, že letos se nezúčastním:( Stálo to loni zato!!! Jenže tentokrát mám patnáctého přijímačky a začíná mi svaťák…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 14 lety

Škoda, že letos se nezúčastním:( Stálo to loni zato!!! Jenže tentokrát mám patnáctého přijímačky a začíná mi svaťák…

Re:

To je škoda no…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 14 lety

Škoda, že letos se nezúčastním:( Stálo to loni zato!!! Jenže tentokrát mám patnáctého přijímačky a začíná mi svaťák…

Re:

Svaťák začíná v pondělí, ne? :-) Ještě to zvažte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Svaťák začíná v pondělí, ne? :-) Ještě to zvažte.

Re: Re:

No uvidím… Záleží, jak to budu vše zvládat, že se začnu intenzivně připravovat si říkám už nejméně půl roku, možná pak budu ráda za každý volný den…:) Na druhou stranu bych si našla odůvodnění, koneckonců z angličtiny taky maturuju:D Moc ráda bych jela, no, mám ještě deset dnů na rozmyšlenou;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 14 lety

Re: Re:

No uvidím… Záleží, jak to budu vše zvládat, že se začnu intenzivně připravovat si říkám už nejméně půl roku, možná pak budu ráda za každý volný den…:) Na druhou stranu bych si našla odůvodnění, koneckonců z angličtiny taky maturuju:D Moc ráda bych jela, no, mám ještě deset dnů na rozmyšlenou;)

Re: Re: Re:

Jasně, maturuje se jednou za život, ale setkání HFE je jen jednou ročně. :-)

Re:

Taky mě trochu děsí představa nočního cestování… to už by možná bylo lepší někde „počkat“ a jet až ráno za světla :-D nějak pěkně využít tu sobotu a udělat za tím srazem tučnou tečku :-)

Zase jsem si to nechala na poslední chvíli, doufám, že to stihnu. :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.