Help for English

Flowers - Wild flowers

Komentáře k článku: Flowers - Wild flowers

Takové žensky milé téma. :-)

Mně se líbí to „volské oko“ a „lily of the valley“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 9 lety

Mně se líbí to „volské oko“ a „lily of the valley“ :-)

Re:

Mně zase nejvíc zaujalo forget-me-not :)

moc se mi líbí, ale

proč se mi nezobrazí obrázky květin, když to importuji do programu word manager?

Re: Re:

Dneska jsem koukal na film Tima Burtona – The Big Fish – a milá hlavního hrdiny měla jako oblíbenou květinu DAFFODILL, tak jsem se hned musel mrknout, co je to vlastně zač :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jani vložený před 9 lety

moc se mi líbí, ale

proč se mi nezobrazí obrázky květin, když to importuji do programu word manager?

Re: moc se mi líbí, ale

proveďte si aktualizaci WM (přes nastavení programu). Některá slovíčka a obrázky k nim jsem přidával až před vydáním tohoto okruhu slovní zásoby… V databázi vašeho WM tedy ještě nejsou. Provedete-li aktualizaci, stáhnou se nová slovíčka i nové ilustrace.

Import této lekce potom prosím zopakujte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Re: moc se mi líbí, ale

proveďte si aktualizaci WM (přes nastavení programu). Některá slovíčka a obrázky k nim jsem přidával až před vydáním tohoto okruhu slovní zásoby… V databázi vašeho WM tedy ještě nejsou. Provedete-li aktualizaci, stáhnou se nová slovíčka i nové ilustrace.

Import této lekce potom prosím zopakujte.

Re: Re: moc se mi líbí, ale

děkuji za odpověď, myslela jsem si to
aktualizovala jsem WM, ale neprovedla jsem již znovu import

Mám ve WM je 4 obrázky z této lekce :-(. Udělala jsem v nastavení aktualizaci a pak teprve stáhla Wild flowers a mám tam obrázek jen narcisu, konalinky, sněženky a bledule.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 9 lety

Mám ve WM je 4 obrázky z této lekce :-(. Udělala jsem v nastavení aktualizaci a pak teprve stáhla Wild flowers a mám tam obrázek jen narcisu, konalinky, sněženky a bledule.

Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

To je divné. Napiš prosím Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

To je divné. Napiš prosím Petrovi Hudíkovi na support@vitware.cz

Re: Re: Re: Re: moc se mi líbí, ale

Díky za odpověď, napsala jsem mu.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.