Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

čtvrtý seriál ze začátku prosím poradte jinak všecko má :D

brejle

ty obrázky jsou čím dál prťavější :-), na některé vůbec nevidím, ale poradím si :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radvi vložený před 13 lety

čtvrtý seriál ze začátku prosím poradte jinak všecko má :D

Re: …

tak, tak, já to mám stejně – prostě to asi nevyluštím… Ani mě nenapadá, jak na ten název přijít. V komentářích zmíněný taky není…Třeba nemusíme mít názvy všech deseti seriálů, a přesto můžmeme být zařazeni do slosování:-)

Myslím, že to není vůbec složité… zkuste Amazon :-d

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 13 lety

Myslím, že to není vůbec složité… zkuste Amazon :-d

Re:

ještě že jsou ty vyhledávače tak chytrý, i když jsem viděla z celého obrázku jen TAA, jasně mi vysvětlili, že to není A, ale E a mám to :-)

Lenko, taky jsem to tak měla…rozluštila jsem jedno slovo, ale z něj jsem (snad správně) přes wikipedii, našla seriál :-D tak doufám, že the Vampire Diaries poputují ke mně :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od renatka1 vložený před 13 lety

Re: …

tak, tak, já to mám stejně – prostě to asi nevyluštím… Ani mě nenapadá, jak na ten název přijít. V komentářích zmíněný taky není…Třeba nemusíme mít názvy všech deseti seriálů, a přesto můžmeme být zařazeni do slosování:-)

Re: Re: …

musíte mít všech deset. Ale když to nebude dnes, zítřejší otázka Vám třeba půjde lépe.

Ještě dotaz…pokud jeden den vyhraji, další dny už se nesmím soutěže účastnit??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lulu-lulu vložený před 13 lety

Ještě dotaz…pokud jeden den vyhraji, další dny už se nesmím soutěže účastnit??

Re:

teoreticky můžete vyhrát každý den. :-) Asi by nikdo nevěřil, že soutěž není našvindlovaná…

Koukám, že důvěřujete České Poště. U nás se balíky zásadně nedoručují a také ve většině případů neoznamují. Jsem zvědavá, kolik zásilek Vám přijde nedoručených zpět. Jinak hodně štěstí všem soutěžícím. :-)

Napíšete nám zítra, kolik došlo za den správných odpovědí?

Dobrá soutěž, děti sice čekají na večeři, ale já mám dnešní otázku splněnou, tak můžu konečně jít něco dělat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 13 lety

Koukám, že důvěřujete České Poště. U nás se balíky zásadně nedoručují a také ve většině případů neoznamují. Jsem zvědavá, kolik zásilek Vám přijde nedoručených zpět. Jinak hodně štěstí všem soutěžícím. :-)

Re:

O to to bude zajímavější. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 13 lety

Re:

ještě že jsou ty vyhledávače tak chytrý, i když jsem viděla z celého obrázku jen TAA, jasně mi vysvětlili, že to není A, ale E a mám to :-)

Re: Re:

Taky jsem viděla TAA, ale snad jsem na to přišla :c)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 13 lety

Koukám, že důvěřujete České Poště. U nás se balíky zásadně nedoručují a také ve většině případů neoznamují. Jsem zvědavá, kolik zásilek Vám přijde nedoručených zpět. Jinak hodně štěstí všem soutěžícím. :-)

Re:

To víte, někde mají líné pavouky, jinde pošťáky…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.