Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iris313 vložený před 13 lety

Napíšete nám zítra, kolik došlo za den správných odpovědí?

Re:

Taky bych to ráda věděla

Pár dní jsem byla mimo domov a opravdu tak tak jsem stihla (teda doufám, že jsem to stihla… nevím nakolik přesně jdou hodiny na mém PC :shock: ) snad správně odeslat první odpovědi… Když se to nepovede tak doufám, že ten můj oblíbený seriál na mě počká :-D
Super soutěž… teď už si to pohlídám ;-)

přístupnost

Tak nevím, ale ty které se mi zdají docela drsné, jsou podle všeho přístupné od 13 nebo v ČR platí jiná pravidla? Nebo se mám zaměřit spíš na erotiku:-) ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od renatka1 vložený před 13 lety

přístupnost

Tak nevím, ale ty které se mi zdají docela drsné, jsou podle všeho přístupné od 13 nebo v ČR platí jiná pravidla? Nebo se mám zaměřit spíš na erotiku:-) ?

Re: přístupnost

Beru zpět, hledala jsem zbytečně složitě, už je to jasné.

Co když jsem zapomněla napsat věk..uznáte mi odpověď?

A co když jsem odpověď zasla dvakrát? V té první jsem zapomněla uvést jméno a adresu?

hezká otázečka dneska :D jen hledejte… :)

moc časově náročné, tak zítra… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od TeTe vložený před 13 lety

Co když jsem zapomněla napsat věk..uznáte mi odpověď?

Re:

Napište ještě jednu zprávu, včetně věku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nicolet vložený před 13 lety

A co když jsem odpověď zasla dvakrát? V té první jsem zapomněla uvést jméno a adresu?

Re:

Nevadí, u takto poslaných zpráv beru v úvahu vždy jen tu novější.

Marku, nějak nerozumím systému soutěže. Když budou např. všichni soutěžící (jen teoreticky) po všechny soutěžní dny hrát o DVD Dexter a vy tento seriál pošlete výherci z prvního soutěžního dne a ostatní soutěžící o tom nebudou vědět, tak pak následující dny budou všichni posílat své odpovědi zbytečně?

Ach ty soutěže …
Včera zvýšená teplota, v práci mi hlava třeštila, že jsem šla dřív domů…
Ale doma po chvíli odpočinku jsem zase u počítače a sháním odpovědi… :-) Hurá, odesláno.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bidlobox vložený před 13 lety

Marku, nějak nerozumím systému soutěže. Když budou např. všichni soutěžící (jen teoreticky) po všechny soutěžní dny hrát o DVD Dexter a vy tento seriál pošlete výherci z prvního soutěžního dne a ostatní soutěžící o tom nebudou vědět, tak pak následující dny budou všichni posílat své odpovědi zbytečně?

Re:

jj, tak to chápu i já – ale vzhledem k tomu, že si stejně nedělám naděje na výhru, tak je mi to celkem jedno, baví mě ta soutěž :c)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bidlobox vložený před 13 lety

Marku, nějak nerozumím systému soutěže. Když budou např. všichni soutěžící (jen teoreticky) po všechny soutěžní dny hrát o DVD Dexter a vy tento seriál pošlete výherci z prvního soutěžního dne a ostatní soutěžící o tom nebudou vědět, tak pak následující dny budou všichni posílat své odpovědi zbytečně?

Re:

ano, přesně tak. To je to riziko soutěže. Ale předpokládám, že se o výhře dozvíte hned jak dotyčnému seriál dorazí, takže budete moci přesedlat na něco jiného. Které seriály jsou ale už na cestě, to nemůžete vědět.

Je to hra a mnozí na konci budou moci říct, že „soutěžili zbytečně“. To nebezpečí tu je vždy, i kdyby pravidla byla jakákoliv. Vždycky je v tom prvek náhody. V nynější soutěži je prvek náhody nejen v losování, ale také v tom, že nevíte, který seriál vyhrál vylosovaný soutěžící před Vámi. Tedy dokud neoznámí ostatním, že mu dorazil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bidlobox vložený před 13 lety

Marku, nějak nerozumím systému soutěže. Když budou např. všichni soutěžící (jen teoreticky) po všechny soutěžní dny hrát o DVD Dexter a vy tento seriál pošlete výherci z prvního soutěžního dne a ostatní soutěžící o tom nebudou vědět, tak pak následující dny budou všichni posílat své odpovědi zbytečně?

Re:

Alespoň je to napínavé :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.