Help for English

Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká 'aprílová' seriálová soutěž 2011

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bidlobox vložený před 13 lety

Marku, nějak nerozumím systému soutěže. Když budou např. všichni soutěžící (jen teoreticky) po všechny soutěžní dny hrát o DVD Dexter a vy tento seriál pošlete výherci z prvního soutěžního dne a ostatní soutěžící o tom nebudou vědět, tak pak následující dny budou všichni posílat své odpovědi zbytečně?

Re:

Na druhou stranu je tu spousta výher – v některch soutěžích se hraje jen o jednu nebo dvě. O to je to zajímavější :-)

S kým se biju o X Files? :-D

X-Files

Také už se nemůžu dočkat,až přijde pošta. X-Files bych moc ráda.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Vladimír Průcha
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

ano, přesně tak. To je to riziko soutěže. Ale předpokládám, že se o výhře dozvíte hned jak dotyčnému seriál dorazí, takže budete moci přesedlat na něco jiného. Které seriály jsou ale už na cestě, to nemůžete vědět.

Je to hra a mnozí na konci budou moci říct, že „soutěžili zbytečně“. To nebezpečí tu je vždy, i kdyby pravidla byla jakákoliv. Vždycky je v tom prvek náhody. V nynější soutěži je prvek náhody nejen v losování, ale také v tom, že nevíte, který seriál vyhrál vylosovaný soutěžící před Vámi. Tedy dokud neoznámí ostatním, že mu dorazil.

Re: Re: Pravidla soutěže

Sice mi nejde do hlavy, proč nechcete sdělit po skončení daného soutěžního dne který seriál už není ve hře, aby účastníci mohli usilovat o nějaký jiný titul a tím měli větší šanci na výhru (myslím, že za svůj čas a práci, kterou si dali s odpověďmi, by si zasloužili nebýt vyřazeni jen proto, že si vybrali show, která už byla odeslána někomu jinému), ale je to vaše soutěž a vaše pravidla, tak to musíme respektovat. :) Jdu se podívat na další otázku…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od majkl vložený před 13 lety

S kým se biju o X Files? :-D

Re:

Se mnou ne – já propadla Dexterovi :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vladimír Průcha vložený před 13 lety

Re: Re: Pravidla soutěže

Sice mi nejde do hlavy, proč nechcete sdělit po skončení daného soutěžního dne který seriál už není ve hře, aby účastníci mohli usilovat o nějaký jiný titul a tím měli větší šanci na výhru (myslím, že za svůj čas a práci, kterou si dali s odpověďmi, by si zasloužili nebýt vyřazeni jen proto, že si vybrali show, která už byla odeslána někomu jinému), ale je to vaše soutěž a vaše pravidla, tak to musíme respektovat. :) Jdu se podívat na další otázku…

Re: Re: Re: Pravidla soutěže

No právě že takhle je zajímavější, že vůbec nevíte, jestli jste vyhráli a čekáte na poštu. Kdybychom řekli, že dnes vyhrál seriál XXX, ten, co si zvolil jiný seriál by vlastně už hned věděl, že nevyhrál. Moje pravidla jsou napínavější pro všechny. :-)

Navíc soutěžíme o seriály každý měsíc a byla by nuda, kdyby pravidla byla pokaždé stejná, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Pravidla soutěže

No právě že takhle je zajímavější, že vůbec nevíte, jestli jste vyhráli a čekáte na poštu. Kdybychom řekli, že dnes vyhrál seriál XXX, ten, co si zvolil jiný seriál by vlastně už hned věděl, že nevyhrál. Moje pravidla jsou napínavější pro všechny. :-)

Navíc soutěžíme o seriály každý měsíc a byla by nuda, kdyby pravidla byla pokaždé stejná, ne?

Re: Re: Re: Re: Pravidla soutěže

Aha! :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Pravidla soutěže

No právě že takhle je zajímavější, že vůbec nevíte, jestli jste vyhráli a čekáte na poštu. Kdybychom řekli, že dnes vyhrál seriál XXX, ten, co si zvolil jiný seriál by vlastně už hned věděl, že nevyhrál. Moje pravidla jsou napínavější pro všechny. :-)

Navíc soutěžíme o seriály každý měsíc a byla by nuda, kdyby pravidla byla pokaždé stejná, ne?

Re: Re: Re: Re: Pravidla soutěže

Jenže kdyby dotyčný věděl, že ten či onen seriál už není ve hře, mohl by soutěžit o jiný seriál z nabídky, ne? Vždyť každý den může do předmětu napsat jinou show. A osobně mně by se třeba líbily tak 4 z uvedených seriálů. Ale jinak Vás asi chápu, tedy snažím se. :D Odpověď na dnešní otázku týkající se mekdží jsem právě poslal a taky do předmětu napsal jiný seriál než včera a předevčírem. Tak uvidíme (řekl slepý).

GILMORE GIRLS

Právě jsem se vrátila z pošty a stále tomu nevěřím, nikdy jsem nic nevyhrála až teď. Díky moc!!!!!!!!!!!!! Příští týden budu mít narozeniny, tak mám už teď úúúžasný dárek :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sarty vložený před 13 lety

GILMORE GIRLS

Právě jsem se vrátila z pošty a stále tomu nevěřím, nikdy jsem nic nevyhrála až teď. Díky moc!!!!!!!!!!!!! Příští týden budu mít narozeniny, tak mám už teď úúúžasný dárek :-D

Re: GILMORE GIRLS

Gratuluju! A držím si palce na další kola:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sarty vložený před 13 lety

GILMORE GIRLS

Právě jsem se vrátila z pošty a stále tomu nevěřím, nikdy jsem nic nevyhrála až teď. Díky moc!!!!!!!!!!!!! Příští týden budu mít narozeniny, tak mám už teď úúúžasný dárek :-D

Re: GILMORE GIRLS

Moc gratuluji :-)

CONGRATULATIONS :-D :-D :-D

Taky moc gratuluju!!! Jen s dnešní otázkou jsem se vyhledávala tak nějak zbytečně… ale příští týden mám taky narozeniny, tak si držím palce… :-D jen doufám, že se zítra neupíšu a nebudu dál toužit po Gilmorkách… :-)

Také gratuluji a utírám slzu :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sarty vložený před 13 lety

GILMORE GIRLS

Právě jsem se vrátila z pošty a stále tomu nevěřím, nikdy jsem nic nevyhrála až teď. Díky moc!!!!!!!!!!!!! Příští týden budu mít narozeniny, tak mám už teď úúúžasný dárek :-D

Re: GILMORE GIRLS

Jednou to přece přijít muselo. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.