Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michael54 vložený před 11 lety

Přehrávají se někomu nahrávky výslovnosti na Androidu? Případně v jakém prohlížeči? Já mám Dolphin Browser a zvuk nejde. Také by bylo dobré, aby při zkoušení slovíčka bylo někde tlačítko na znovu přehrání výslovnosti.Myslím u slovíček, která jsem zodpověděl správně.

V Chrome prohlížeči na Androidu 4.1.1 se výslovnost přehrává. Jinak souhlasím, že možnost přehrátí výslovnosti i u správně zodpovězeného slovíčka by bylo dobré implementovat – také mi to chybí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Minsc vložený před 11 lety

V Chrome prohlížeči na Androidu 4.1.1 se výslovnost přehrává. Jinak souhlasím, že možnost přehrátí výslovnosti i u správně zodpovězeného slovíčka by bylo dobré implementovat – také mi to chybí.

To nebude problém.

Ještě bych měl poslední otázku, jestli jsem to zde správně pochopil. Systém výuky je takový, že se student naučí pročte daný gramatický jev na helpforenglish a ten si pak procvičí na english me? A výuka slovíček probíhá ihned formou testu? I když zpočátku je většina odpovědí špatných?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michael54 vložený před 11 lety

Ještě bych měl poslední otázku, jestli jsem to zde správně pochopil. Systém výuky je takový, že se student naučí pročte daný gramatický jev na helpforenglish a ten si pak procvičí na english me? A výuka slovíček probíhá ihned formou testu? I když zpočátku je většina odpovědí špatných?

  • Testy jsou výukové. Pokud se jedná o pro Vás úplně neznámou gramatiku, samozřejmě může být dobré si danou kapitolu nejprve přečíst na Help for English nebo kdekoliv v učebnici, kterou běžně pro učení používáte. Nicméně ke každé odpovědi dostanete komentář, takže pokud např. u první otázky váháte, u druhé si již budete jistější apod.
  • Co se týče slovní zásoby, každou lekci si můžete samozřejmě nejprve prohlédnout celou, tak jak je. Nicméně i v tom běžném zkoušení, i když slovíčka vůbec neznáte, vždy po odentrování se Vám zobrazí správné znění. Po chvíli Vám počítač stejné slovo zopakuje a buď si ho už pamatujete a nebo opět stačí odentrovat. Poměrně rychle se tímto způsobem naučíte i úplně nová slovíčka a není vůbec potřeba se je nejprve ‘předučovat’ někde ze seznamu.

Také můžete udělat to, že si nastavíte zkoušení každého slovíčka jen jednou. Pokud slovo víte, zadáte, pokud ne, odentrujete. Odentrovaná slovíčka se Vám započítají jako problematická. Ta si můžete na konci zkoušení prostudovat, případně vytisknout, přidat slovíčka do košíku apod. Nebo si potom celou lekci můžete vyzkoušet znovu.

Jinak píšete, že z počátku je většina odpovědí ‘špatných’. Možná jste si všimli, že vůbec se slovem ‘špatně’ nepracujeme. Nejedná se totiž o hodnocení či zkoušení, ale spíše o výuku.

Je možné u nastavení způsobu zkoušení slovíček zkombinovat pouze definice a odpovědi nepsat, tak jako je to u klasického zkoušení? Jinak to funguje perfektně.

Dobrý den, chybí mi možnost si po své správné odpovědi při zkoušení slovíček znovu spustit výslovnost. Slovíčko je vysloveno jen jednou a pak už lze jen přejít na následující. Uvítal bych, kdybych si mohl výslovnost spustit kolikrát chci podobně jako v programu Word Manager. Jinak super aplikace.

Zdravím, plánujete i aplikaci v pravém slova smyslu pro Android, nebo zůstanete zatím pouze u webové stránky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Miloš vložený před 11 lety

Dobrý den, chybí mi možnost si po své správné odpovědi při zkoušení slovíček znovu spustit výslovnost. Slovíčko je vysloveno jen jednou a pak už lze jen přejít na následující. Uvítal bych, kdybych si mohl výslovnost spustit kolikrát chci podobně jako v programu Word Manager. Jinak super aplikace.

Není problém. Uděláme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od el kamil vložený před 11 lety

Zdravím, plánujete i aplikaci v pravém slova smyslu pro Android, nebo zůstanete zatím pouze u webové stránky?

Ne, English Me je online aplikace a na tom si zakládáme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Tato možnost tam je normálně přístupná. IPA znaky se ale zobrazují formou obrázku… nemáte vypnuté zobrazování grafiky?

Používam smartphone (ie9 mobile – windows phone 7.5)
Všetko mám zapnuté ale nenachádza sa tu pre mňa žiadny obrázok zo slovíčkom napísaným v IPA, vedeli by ste mi poradiť kde by mohol byť problém?

Dobrý den, předem musím English Me pochválit – je to přesně online aplikace, která mi na netu chyběla. Narazila jsem na dva (pro mě) “problémy”. Nejde mi “zahodit” rozpracovaná úloha (jen všechny najednou, ale ne jednotlivě) a dále by mě zajímalo, zda je nějak možné si zopakovat např gramatický test – nabízí mi jen shrnutí (přehled) a mně trochu chybí možnost opětovného přezkoušení. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, aplikace se mi mos líbí, ale narazila jsem na problém. Používám I-Pad a při psani a zkoušení slovíček se mi vždy napíše velké písmeno , takže je to vyhodnocené jako chyba. Takže vždy na začatku slovíčka musím zmačknout shift a nenašla jsem jiný způsob jak ji vypnout. Můžete mi poradit ? Děkuji moc

Dobrý den, souhlasím, že aplikace je výborná a těším se na procvičování. Ale mám stejný problém jako MaRRt – slovíčka tam nejsou (IE8 na počítači i IE9 na notebooku) a pokud se přes Gramatiku dostanu do slovníku, není u slovíčka žádný košík. Zkusila jsem si to spustit přes Mozillu, ale opět stejný problém. A jako heluška mám zase jiný problém na iPadu – tam už okruhy mám krásně vyvedené, ale bohužel to první velké písmeno neumím změnit na malé :-( A ať klepu na slovíčko jak chci, do slovníku se nedostanu, abych se podívala, jestli je u něj košík.

Košík je v Slovnej zásobe a keď si otvorím hocijakú lekciu napr. Animals – Mammals – zoznam všetkých slovíčok a kliknem na ktorékoľvek slovo tak aspoň mne sa tam objaví preklad, význam… a aj košík. Aký SLOVNÍK sa nachádza v EM ku ktorému sa dá dostať cez gramatiku ? Akosi som to nepochopil ?

Kde sa dá nastaviť skúšanie slovíčok len jedenkrát ? Ďakujem za odpovede.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Košík je v Slovnej zásobe a keď si otvorím hocijakú lekciu napr. Animals – Mammals – zoznam všetkých slovíčok a kliknem na ktorékoľvek slovo tak aspoň mne sa tam objaví preklad, význam… a aj košík. Aký SLOVNÍK sa nachádza v EM ku ktorému sa dá dostať cez gramatiku ? Akosi som to nepochopil ?

Kde sa dá nastaviť skúšanie slovíčok len jedenkrát ? Ďakujem za odpovede.

Dvojklikový slovníček je v mobilech trochu problematický, protože dvojklik (který funguje na počítači) má již zabraný přístroj na zvětšení obrazovky. Zvažujeme jiné řešení.

Zkoušení lze nastavit přímo z obrazovky se zkoušením, nahoře v menu je přímo položka ‘Nastavení zkoušení’. Nastavení lze změnit i v průběhu zkoušení.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.