Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Akosi neviem nájsť ako importovať slovnú zásobu z H4E do EM ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petgo vložený před 11 lety

no ale asi na 9tyale ten isty pokus sa mi podarilo prihalsit co je cuden nerozumiem preco tomu tak je ale nevadi hlavne ze som tam… takze si to idem o testovat. dakujem 8-)

jsem rád, že to už jde. Kdyby se problém s přihlášením opakoval, napište prosím na support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Akosi neviem nájsť ako importovať slovnú zásobu z H4E do EM ?

Otevřete si okruh slovní zásoby, který si chcete přidat do English Me a dole je odkaz ‘importovat do English Me’. Každá lekce se musí přidat zvlášť. Zvážíme, jestli nebude možné vyřešit nějak hromadný import třeba celé rubriky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Otevřete si okruh slovní zásoby, který si chcete přidat do English Me a dole je odkaz ‘importovat do English Me’. Každá lekce se musí přidat zvlášť. Zvážíme, jestli nebude možné vyřešit nějak hromadný import třeba celé rubriky.

Ďakujem, funguje to. Asi pred hodinou som to pozeral a tú možnosť som tam asi nezbadal. Skúšobne som si importoval slovíčka The O.C. a myslel som si, že tam nebudú príkladové vety ale ako sa zdá tak príkladové vety sú postavené a vytvorené na jednotlivých slovách. To mi nenapadlo na akom princípe to funguje. Takže na jedno slovo môže byť aj viac príkladových viet. Budú sa dať upraviť lekcie ,ktoré si vytvorím sám keď slovíčka kúpim do košíka ? Vyzerá to tak, že sa lekcie vôbec nedajú upravovať. Teda tam ani nemôžem ja pridať svoju vlastnú príkladovú vetu ?

Ešte mám taký návrh či by sa nedalo dostať keď som prihlásený v ENGLISH ME priamo do H4E cez nejaký link ? Lebo vyzerá to , že som prihlásený ale musím sa normálne prihlásiť cez heslo na svoj účet.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Ďakujem, funguje to. Asi pred hodinou som to pozeral a tú možnosť som tam asi nezbadal. Skúšobne som si importoval slovíčka The O.C. a myslel som si, že tam nebudú príkladové vety ale ako sa zdá tak príkladové vety sú postavené a vytvorené na jednotlivých slovách. To mi nenapadlo na akom princípe to funguje. Takže na jedno slovo môže byť aj viac príkladových viet. Budú sa dať upraviť lekcie ,ktoré si vytvorím sám keď slovíčka kúpim do košíka ? Vyzerá to tak, že sa lekcie vôbec nedajú upravovať. Teda tam ani nemôžem ja pridať svoju vlastnú príkladovú vetu ?

Ešte mám taký návrh či by sa nedalo dostať keď som prihlásený v ENGLISH ME priamo do H4E cez nejaký link ? Lebo vyzerá to , že som prihlásený ale musím sa normálne prihlásiť cez heslo na svoj účet.

Příkladové věty jsou součástí slovníku, ty se editovat nedají. Podstata English Me vyžaduje, aby slovíčka byla neměnná, námi ověřená. Příkladové věty stále přidáváme, přibývá cca stovka příkladových vět denně. Rádi bychom co nejdříve dosáhli toho, aby všechna slovíčka obsažená v lekcích měla alespoň jednu příkladovou větu.

Příkladové věty fungují tak, že každé slovo ve větě má přiřazený odkaz na slovníkové heslo. Při výpisu slovíček, vyhledávání ve slovníku apod. potom jednoduše zobrazíme věty, které mají přiřazené dané slovíčko. Slovíčka jako THE nebo AND mají tedy pravděpodobně stovky příkladových vět, zatímco např. slovo poop jen jednu.

Naše lekce editovat nelze, jsou to lekce sdílené všemi uživateli. Vy můžete editovat lekce, které si vytvoříte sám nebo které si vytvoříte z ‘nákupního košíku’.

Co se týče přihlášení, Help for English i English Me si přihlášení pamatují, většinou by nemělo být nutné se znovu přihlašovat. Občas ale dochází k odhlášení, pracujeme na řešení.

English Me! sa mi páči ale chýba mi možnosť videnia výslovnosti pri slovnej zásobe (na mobile), plánujete pridať možnosť vidieť slovíčko aj v IPA?
ale aj tak to je excelentný software, ktorý si zrejme objednám.

Chtěla bych moc poděkovat autorům programu, testovala jsem skoro celou noc a vše funguje perfektně. Možnost, učit se prakticky kdekoli, je úžasná. Tak přeji panu Vítovi a jeho kolegům hodně úspěchů a podobných skvělých nápadů!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MaRRt vložený před 11 lety

English Me! sa mi páči ale chýba mi možnosť videnia výslovnosti pri slovnej zásobe (na mobile), plánujete pridať možnosť vidieť slovíčko aj v IPA?
ale aj tak to je excelentný software, ktorý si zrejme objednám.

Tato možnost tam je normálně přístupná. IPA znaky se ale zobrazují formou obrázku… nemáte vypnuté zobrazování grafiky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mata vložený před 11 lety

Chtěla bych moc poděkovat autorům programu, testovala jsem skoro celou noc a vše funguje perfektně. Možnost, učit se prakticky kdekoli, je úžasná. Tak přeji panu Vítovi a jeho kolegům hodně úspěchů a podobných skvělých nápadů!!!

To jsme moc rádi! Díky za povzbuzení!

Chtěl bych Vám moc poděkovat za další výborný počin pro nás všechny, kteří se tak rádi neustále zdokonalujeme v našem oblíbeném jazyce. Včera jsem testoval dlouho do noci a jsem nadšenej :)

Bohužel už jsem také narazil na dva problémy, které jsem ihned nahlásil přímo na webu. Jeden se týká špatného zobrazování menu v prohlížeči Chrome na OS Android, a druhý se týká opakování problémových slovíček, kde se mi zdá, že tahle funkce zatím vůbec nefunguje. Detailnější popis problémů máte na webu English Me.

Ani toto mě ale neodradilo od předplatného. Aplikace je perfektní a s příslibem nových funkcí do budoucna a opravení počátečních chybek, není co řešit :)

Díky moc!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Minsc vložený před 11 lety

Chtěl bych Vám moc poděkovat za další výborný počin pro nás všechny, kteří se tak rádi neustále zdokonalujeme v našem oblíbeném jazyce. Včera jsem testoval dlouho do noci a jsem nadšenej :)

Bohužel už jsem také narazil na dva problémy, které jsem ihned nahlásil přímo na webu. Jeden se týká špatného zobrazování menu v prohlížeči Chrome na OS Android, a druhý se týká opakování problémových slovíček, kde se mi zdá, že tahle funkce zatím vůbec nefunguje. Detailnější popis problémů máte na webu English Me.

Ani toto mě ale neodradilo od předplatného. Aplikace je perfektní a s příslibem nových funkcí do budoucna a opravení počátečních chybek, není co řešit :)

Díky moc!

Díky. Obě věci samozřejmě vyřešíme.

Do kdy myslíte, že potrvá 30 % sleva? Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michael54 vložený před 11 lety

Do kdy myslíte, že potrvá 30 % sleva? Děkuji.

Do 10. března.

Přehrávají se někomu nahrávky výslovnosti na Androidu? Případně v jakém prohlížeči? Já mám Dolphin Browser a zvuk nejde. Také by bylo dobré, aby při zkoušení slovíčka bylo někde tlačítko na znovu přehrání výslovnosti.Myslím u slovíček, která jsem zodpověděl správně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michael54 vložený před 11 lety

Přehrávají se někomu nahrávky výslovnosti na Androidu? Případně v jakém prohlížeči? Já mám Dolphin Browser a zvuk nejde. Také by bylo dobré, aby při zkoušení slovíčka bylo někde tlačítko na znovu přehrání výslovnosti.Myslím u slovíček, která jsem zodpověděl správně.

Používejte prosím formulář na hlášení problémů přímo v aplikaci (na každé stránce dole). Tady v komentářích bychom mohli něco přehlédnout. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.