Help for English

Výsledky léto 2008

 

Tak co, jak Vám to dopadlo :?: Jen opakuji, že sice na papírech píšou on-line výsledky josu od 4.srpna, skoro všem co si už účet na www.cambridgeESOL-results.org potvrdili, mají napsané VÝSLEDKY UŽ 1.8. :-D

Z jejich stránky oficiálně :
June 2008 results for FCE, CAE and CPE are available on 1 August at the following UK times:
FCE 10.00
CAE 13.00
CPE 15.00

Taky jsem na Vás zvědavý. :-)

Tak přeji a doufám, že horší, než „A“ to nebude. :-D

Nápodobně :-D Když už jsme do toho dali ten čas (a řekněme si to upřímně, i peníze) a snahu … Taky všem (a i sobě) držím palečky 8-)

Ufff tak už to vím, moje FCE – pass B, jsem nehorázně happy, měl jsem poslední den strach a ani nevím proč… :-D :-D :-D

Tak to gratuluji :-)

G-R-A-T-U-L-U-J-U ! :-D

Jupííí mám to taky. :-D

Tobě taky gratuluji … :-) A jak jsi dopadla ty gothsweeting? :-)

Ahoj, tak to mam taky – sice C, ale mam to.Jsem dukaz, ze lze FCE zvladnout i pri praci.Jinak bych chtěl taky poděkovat p.Vítovi za tento web – nejen ze ma vysokou obsahovou uroven, logiku a je prehledny, ale taky, ze je nekdo vubec dnes schopen delat neco, z ceho nema sam financni profit!!!Poklona pane Vít! Díky.

Ja to budu vědět až ve 14.00h(=CAE) a moc bych si to přála nestresovat, ale nejde mi to :oops: A samozřejmě gratuluji i Nikite a Fanin(ovi?) :-D

Jeee, CAE – A :-D

Moc moc gratuluji… užívej si slávy :-D 8-)

Jeee, CAE – A :-D

Hmm, to už víme :-D Ale klidně Ti pogratuluji znovu – skvělý výkon :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.