Help for English

Nová jazyková škola: English Companion

Komentáře k článku: Nová jazyková škola: English Companion

 

Hezký :D Dlouho tu myslím nebyl aprílový článek :)

Počkejte, teď se Vám zahltí emailová schránka :-D

Prajem vám krásny 1. apríl. :-)

Zase jste me dostali! :-x:-D

Já bych ocenil zejména variantu “Dog walker's club”, obzvláště pak doušku “Lekci lze za menší příplatek kombinovat i s krytím”

Já bych brala výuku “se vším všudy”, zvlášť, kdyby byl šikovný lektor. :-):-8

Odkaz na příspěvek Příspěvek od beruska8 vložený před 9 lety

Já bych brala výuku “se vším všudy”, zvlášť, kdyby byl šikovný lektor. :-):-8

Ano, mělo to být v sekci ‘pro starší 18ti let’ :-) Ale bál jsem se, abychom to nepřehnali. :-)

Nabídka je téměř dokonalá a dovedu si představit i její realizaci. Co nevím je, kdo by mohl být schopen takovéto lekce zaplatit a jak často by si je mohl dovolit :-).

On ten nápad není úplně trhlej. Lektor vykrývající nevyužitý čas by se šiknul. Třeba si dokážu představit konverzační lekce přes telefon při nudných služebních cestách autem :-)

No tak to jsem dnes naletěla – zatím mne nikdo jiný ještě aprílem nevyvedl, takže jsem ještě nebyla ostražitá :-) Gratuluju, dobrý gól (thu)

Díky, super. Někde u pejskařů mi to konečně “zapnulo”. Hned jsem přelistovala na datum článku… :-)

Supr apríl, dík za úsměv na mý tváři! ;-)

Doufám, že bude vyhodnocení počtu přišlých objednávek. :-)

Je mi líto, že to není pravda :(((( :)))))))

já na to teda naletěl, sice jsem to četl zběžně a né celé, ale už mě u toho napadaly otázky jako – kolik procent celkové částky bude lektor platit v restauraci :-D

btw: Cross-Generation Phone Chat není vůbec špatný nápad, jen by to asi bylo lepší bezplatně, obě strany by z toho mohly mít prospěch ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.