Help for English

Back to school

ALL LEVELS Vydáno dne 02.09.2013

Přání do začátku školního roku 2013/2014.Milí školáci a učitelé,

přejeme Vám do nového školního roku hodně úspěchů – samozřejmě nejen v angličtině, ale obzvláště o tu nám tu jde nejvíce. Stránky Help for English jsou tu i v tomto školním roce, aby žákům a studentům pomáhaly poznávat krásy a zdolávat úskalí tohoto jazyka a učitelům aby byly nejen průvodcem a pomocníkem, ale i inspirací. K dispozici jsou již stovky (či dokonce tisíce stránek) textů a interaktivních materiálů a další neustále přibývají.

S námi se v angličtině určitě neztratíte!

Sdílejte

Budeme moc rádi, když informace o nás budete sdílet nejen na sociálních sítích, ale když o nás řeknete svým známým, nebo nás doporučíte svým spolužákům a učitelé svým studentům. Naši Facebook stránku naleznete zde.

Englishbooks, Bridge + Gate

Již dlouhodobě spolupracujeme s internetovým knihkupectvím Englishbooks.cz, kde si s 15 % slevou můžete zakoupit nejrůznější učebnice angličtiny. Nabídka obchodu je ideální nejen pro jednotlivce, ale i školní hromadné objednávky.

V letošním roce jsme uzavřeli partnerství s nakladatelstvím Bridge Publishing House, které vydává skvělé časopisy pro studenty angličtiny Bridge (pro úroveň B1) a Gate (pro úroveň A2). Některé články z těchto časopisů se v letošním školním roce budou objevovat i na našich stránkách, ale určitě se vám vyplatí objednat si časopisy do školy či třídy. Podívejte se na naši recenzi časopisu Bridge a nebo si na stránkách Bridge Online prohlédněte ukázková čísla obou časopisů.

English Me

V letošním roce jsme také vydali naši vlastní výukovou aplikaci English Me pro počítače, tablety a mobily. Tu nyní k příležitosti začátku školního roku nabízíme s 20 % slevou, která se vztahuje jak na individuální objednávky, tak na objednávky hromadné. Žáci a studenti si tedy mohou roční předplatné pořídit již od 152 Kč. Základní informace o English Me naleznete zde.

Soutěž

Do 20. září ještě probíhá soutěž s pohlednicemi z dovolené, kterou pořádáme spolu s www.englishbooks.cz. Pokud se ještě chcete zapojit a vyhrát zajímavé ceny (knihy, seriály, předplatné English Me), určitě již dlouho nečekejte. Informace o soutěži a jejích pravidlech najdete zde.

Nakonec ještě jednou přejeme úspěšný start do nového školního roku!
Aplikace pro výuku angličtiny od autorů Help for English!

Učte se s námi anglicky po celý rok již za 990 Kč. Získejte týden zdarma zde.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Zpátky do školy s 25% slevou!

Přání do začátku školního roku a informace o slevové akci!

PRE-INTERMEDIATE

Škola, kámen úrazu

(Upravený článek z roku 2010) Upozornění na notorické chyby, kterých se dopouštějí především čeští studenti angličtiny. Zaměříme se na slovíčka a slovní spojení spojená se školou.
STARTER

Škola

Slovíčka spojená se školou.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře

Přidat komentář