Help for English

Věk

 

Měl by být myslím v prosinci.

Myslim, ze v tvem pripade je FCE plytvanim penezi. S trochou snahy by si mel na CAE.

:-D Teď si mě dostal… dyt vidíš, co mám za extrémní chyby nejen v testech. To za prvé. Za druhé se aj učím jen 8 let a to není možné… s hodně moc a hodně moc štěstí a úsilí zvládnu v prosinci FCE, ale to i tak pochybuji… koukal jsem na jakýsi kurzy intenzivní Aj (Tutor) a s tím bych to možná zvlád, ale jinak teda asi ne, spíše březen. A CAE si nebudu chtít dělat, raději počkám a snad do maturity bych si udělal (při troše více úsilí) CPE…

To Georgia: Pardon. Jsem byl na dlouho mimo. Jj na HFE jsem krátce. Vůbec jsem to neznal. Je to ohromný pomocník. Hlavně mi to pomáhá každý den se věnovat angličtině, a to formou, která mě baví. Na jaké jsem úrovni? No někde na začátku :-D . Stále je pořád se co učit. Oficiálně jsem ale někde kolem C1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky. Tak alespoň ohodnotil mou angličtinu profesor v Anglii, kam čas od času jezdím. Teď tu zrovna jsem, ale v září už musím zase zpět domů. Jinak zkoušky…Dlouho se mi do žádné nechtělo, takže teprve letos jsem se přihlásil na FCE, abych si vyzkoušel tu atmosféru a otrkal se na CAE. Co se týče začátečníků, rád poradím, pokud si budu alespoň trochu jistý v použití. Jinak bych vás nerad mystifikoval. Díky za uvítaní mimochodem :-)

Jo a mimochodem…výsledky FCE by měly být 4.8. známy na internetu, takže všem zúčastněným držím pěsti na pěkná procenta.

Je,f akt , že na papírehc píšou 4.8., ale když se přihlásíte dřív, tak vám to napíše, že už je to 1.8. někdy kolem oběda :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.