Help for English

FCE (Dec.) 2008

 

Bylo by nějaké bližší info prosím? :)

jasně : Zkoušky nanečisto

4× ročně si u nás můžete vyzkoušet jazykové zkoušky nanečisto, které umožňují otestovat si znalosti jazyka ještě před tím, než zaplatíte drahé registrační poplatky na mezinárodní zkoušku.

Zkoušky jsou vedeny zkušenými lektory, kteří mají bohaté zkušenosti s přípravou k těmto zkouškám.

Struktura zkoušky nanečisto je zcela totožná se strukturou skutečných zkoušek.

Aktuální termín zkoušek FCE/CAE nanečisto je: 21.2.2009 a 16.5.2009.

Pro přihlášení nás kontaktujte nebo se přihlašte elektronicky v sekci rozpisů kurzů PET/FCE/CAE.

http://jazykovekurzy.jipka.cz/zkousky

..je to vsechny části v jeden den,byl jsem v sobotu a průběh je stejnej jak u oficiálních,stej­ný čas,žádný slovnik atd..nakonec speaknig s rodilým mluvčím,což je bezva..a dostal sem hrníček na památku :-D určitě to stojí za to zkusit :-)

Heh, ale Praha :-D Mrknu se po něčem v Brně :-) Dík :-)

no jo,to me nenapadlo…ale tam určite taky neco bude :-)

Jako ne že by Praha nebyla za rohem, ale pokud něco bude tady, tak proč ne, že :-)

Může mi někdo napsat, co znamená „Grapped text“, prosím?

Máš text a jsou v něm vynechaná slova, vždy jedno a musíš ho vymyslet př. ´… I do not like to take ______ in competitions as I am not a very competitive person …´ a evidentně chybí ´part´

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaký máte názor na výukové programy Langmaster. Teď jsem si zrovna koupila Cambridge platinum za 3500,– pro příprava na FCE a přijde mi to jako vyhozené peníze.

Děkuji za odpověď.

Vendy

já jsem měl langmaster elements a moc mi to teda nesedlo.Tohle je ale program o něčem jiném určitě.Osobně bych 3500 asi nedal za program,ale spíš třeba za nějaké konverzace(native speaker nebo tak něco)protože zbytek(gramati­ka,čtení) se dá najít na netu …ale je to jen můj názor

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.