Help for English

FCE: Use of English, part 1

Komentáře k článku: FCE: Use of English, part 1

 

zase průser2

Už mám zase průser2, to už se mi stalo dneska podruhé…čím víc jsem tady, tím mám víc průserů…jestlipak objevím ještě průser3

Re: zase průser2

Dobrý den,
chybovou hlášku ‚průser2‘ už by to zobrazovat nemělo, byla to chyba, ke které jsme se tu již vyjadřovali, a už byla opravena.

Přestože chyba byla opravena před delší dobou, tak ve Vašem počítači může být uložena stará verze souboru, která chybu obsahuje a tudíž se Vám vypisuje onen ‚průser2‘.

Řešení je jednoduché, stačí naše stránky několikrát aktualizovat (např. stiskem klávesy F5) – tím prohlížee přimějete, aby si stáhl novou verzi souboru.

Omlouvám se za vzniklé nepříjemnosti a prosím neberte tuto chybu osobně :-)

Proč mi u žídného z testů nejde provést vyhodnocení????

Odkaz na příspěvek Příspěvek od makina vložený před 17 lety

Proč mi u žídného z testů nejde provést vyhodnocení????

Re:

Pokud nám nesdělíte více informací, těžko Vám budeme schopni poradit. Jaký máte prohlížeč? Co se stane když kliknete na ‚vyhodnocení‘?

33% :-(:-(

Měla bych se asi vrátit do školky :oops: :shock: :-(

90% :oops:

80% to byla asi náhoda :shock:

jooo

:-) tak to je supr, jen dvě chyby, z toho mám radost, i když to může být lepšíííí, ale to se dotrénuje…

jedna chybička – hned mám lepší náladu

:-(

Teda na to že dělám v pátek státnice jsem tady moc nezabodovala.. :-( :-( 60% :-(

47%

Hmm, jsem na to asi ještě mladá :D

Správně?

…mastodons preferred… není to chyba? Osobně bych napsala jen jedno R.

správna odpoveď

Dalal som „mastodons desired enjoyed preferred“, ozančilo ako zlú, ale nenapísalo správnu ako všade inde. .

Dadlajz

87%, néé. ):

Můžete mi někdo prosím říct jak to vypadá u FCE? Myslím teď takové věci, jako co smíte mít u sebe a jak jsou dlouhé přestávky. Jdu ke zkoušce za pár dní…Díky Jana

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.