Help for English

Gap-filling: The Old Woman and Her Shoe

Komentáře k článku: Gap-filling: The Old Woman and Her Shoe

 

:-) :-D
73% nic moc

Chudák prodavač :-D :-D

73% na jeden poslech? To gratuluju, svuj vysledek radeji ani psat nebudu :?

no, tak já to mám za 0%, nikdy jsem se netrefila do správné textace…a to jsem si tak věřila :oops:

Tak to já mám 55 %, ale i tak jsem celkem spokojený, protože na intermediate ještě nejsem. A chci se zeptat, proč je u toho druhýho ‚such a sweet heart‘. Na začátku je napsaný jen tři slova, tak jsem myslel, že to ‚a‘ tam nebude, protože někde ve fóru se psalo, že ‚a‘ se počítá taky jako slovo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Tak to já mám 55 %, ale i tak jsem celkem spokojený, protože na intermediate ještě nejsem. A chci se zeptat, proč je u toho druhýho ‚such a sweet heart‘. Na začátku je napsaný jen tři slova, tak jsem myslel, že to ‚a‘ tam nebude, protože někde ve fóru se psalo, že ‚a‘ se počítá taky jako slovo.

Re:

protože to není A SWEET HEART ale A SWEETHEART.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

protože to není A SWEET HEART ale A SWEETHEART.

Re: Re:

Aha, tak to jsem teda přehlédl. A ještě mě zajímá, na tý jejich stránce se dá objednat to CD a pak jsou tam ještě nějaký ‚Radio Spots‘ náhrávky, ty jsou taky na nějakým CD, nebo se můžou přehrávat jen na jejich stránce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Aha, tak to jsem teda přehlédl. A ještě mě zajímá, na tý jejich stránce se dá objednat to CD a pak jsou tam ještě nějaký ‚Radio Spots‘ náhrávky, ty jsou taky na nějakým CD, nebo se můžou přehrávat jen na jejich stránce.

Re: Re: Re:

Ty RADIO SPOTS jsou vlastně reklamy, které dělali pro různé firmy do rádia. Některé z nich se brzy také objeví na našem webu.

Jinak to CD ‚Joyride‘ se na CDBaby dá koupit i v MP3 podobě pro stažení, stačí mít kreditku nebo paypal. Dolar je dneska levný, takže to celé může vyjít na cca 350 Kč.

90 pct

Tak místo guess at the size jsem tam hodil guess up the size jinak bych měl všechno.

Jaronymo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli na Vašich stránkách existuje článek, který namlouvala Marilyn Cartwright? Je to má učitelka ve škole a jak jsem se dnes dozvěděl, prý s Vámi na jednom článku měla spolupracovat? Velice rád bych si ho poslechl, děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaronymo vložený před 16 lety

Jaronymo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli na Vašich stránkách existuje článek, který namlouvala Marilyn Cartwright? Je to má učitelka ve škole a jak jsem se dnes dozvěděl, prý s Vámi na jednom článku měla spolupracovat? Velice rád bych si ho poslechl, děkuji.

Re: Jaronymo

Ano, je to povídka Tobermory.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Jaronymo

Ano, je to povídka Tobermory.

Re: Re: Jaronymo

Mnohokrát děkuji…ano, to je moje profesorka:). Ještě pokud mohu, je možné na Vašich stránkách naleznout nějaký článek k psaní dopisů? (Rozdíly mezi formálním a neformálním dopisem, atd.) Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaronymo vložený před 16 lety

Re: Re: Jaronymo

Mnohokrát děkuji…ano, to je moje profesorka:). Ještě pokud mohu, je možné na Vašich stránkách naleznout nějaký článek k psaní dopisů? (Rozdíly mezi formálním a neformálním dopisem, atd.) Děkuji.

Re: Re: Re: Jaronymo

Zatím není, ale již cca rok ten článek plánuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Jaronymo

Zatím není, ale již cca rok ten článek plánuji.

Re: Re: Re: Re: Jaronymo

To mě těší, věřím, že bude velkým přínosem. Já už jej ovšem asi bohužel nestihnu, v pátek dělam statnice:-( Nemáte nějaký tip, kde by se informace o této tématice daly sehnat. Zatím čerpám z New Success at First Certificate, ale rád bych si rozšířil obzory…?

nee

jeeezis 55 % nic moc no :D :-D ale pritom takovy promitivni chyby,treba jsem napsala sweet heart místo sweetheart :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.