Help for English

Úrovně znalosti angličtiny

Komentáře k článku: Úrovně znalosti angličtiny

 

pokročilost

Přemýšlím. Když je mi už hodně let a více – méně. Nezáleží mi na zkouškách, jestli budu vůbec schopna se anglicky naučit a za jak dlouho si myslíte, že to vůbec pochopím, má to smysl?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

pokročilost

Přemýšlím. Když je mi už hodně let a více – méně. Nezáleží mi na zkouškách, jestli budu vůbec schopna se anglicky naučit a za jak dlouho si myslíte, že to vůbec pochopím, má to smysl?

Re: pokročilost

Samozřejmě to smysl má. Za jak dlouho, na to vám odpovědět nemůžu. 1) Neznám vás, nevím jak se učíte a jak moc se učíte, ani jak vám to jde 2) Co pro vás přesně znamená ‚naučit se anglicky‘?

Re:

Projděte si v odborné literatuře zjednodušené knížky od OXFORD BOOKWORMS a nebo PENGUIN (popř. MACMILLAN GRADED READERS, CAMBRIDGE READERS apod.)… v deváté třídě jistě vklidu zvládnete úroveň 2 a pravděpodobně i úroveň 3. Stačí si už vybrat jen nějaký žánr a titul, který vás bude bavit. V tom vám neporadím. Pokud máte ráda horory, kupte si horor, pokud romantiku, kupte si romantiku.

Re: Re: k tomu

To ale vůbec není špatný nápad „Navíc plánujeme měření vaší pokročilosti pomocí monitorování výsledků vašich testů na našem webu.“
Třeba k vánocům by to byl hezký dáreček tady :-)

Re: Test urovne vasi anglictiny…

Mno vyhodilo mi to Advanced, ale nevím nevím, nedávno jsem dělala City&Guilds na úrovni C1 a ačkoliv zatím nemám výsledky, jsem si téměř jistá, že jsem to totálně pos***a. Tak to asi vážně bude jen orientační :)

Re

jsem elementyry a co vy

Re:

Dobry den, myslim ze nemate tak uplne pravdu ze zak devate tridy nemuze dosahnout na B1, natoz pak na vic.Ja ted pujdu do devate tridy a byla jsem na intenzivním kurzu anglictiny v Irsku kde mi na certifikat napsali mou uroven – B2 podle tohoto rozdeleni a upper Intermediate ve slovnim oznaceni.
I kdyz se vam to mozna zda divne, mluvim celkem plynule anglicky a v anglictine jsem mimo jine napsala v osme tride clanek na stranu formatu A5.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

Re:

Dobry den, myslim ze nemate tak uplne pravdu ze zak devate tridy nemuze dosahnout na B1, natoz pak na vic.Ja ted pujdu do devate tridy a byla jsem na intenzivním kurzu anglictiny v Irsku kde mi na certifikat napsali mou uroven – B2 podle tohoto rozdeleni a upper Intermediate ve slovnim oznaceni.
I kdyz se vam to mozna zda divne, mluvim celkem plynule anglicky a v anglictine jsem mimo jine napsala v osme tride clanek na stranu formatu A5.

Re: Re:

A jeste poznamecka – v tom Irsku jsem byla jen 14 dnu

Dobrý den.Vaše stránky jsou dobré ale dobré je za 3.,vaše xtránky jsou přímo perfektní.Ve škole jsme psali test a já jsem dostala 1 a nejvíc bodů.Děkuji vašem stránkám,děkuji že jste. :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

Re: Test urovne vasi anglictiny…

Taky jsem si dal schválně ten test. Učím se přibližně rok a v testu mi vyšlo Pre-intermediate.

třídění

třídění článků podle témat je super, pokud přidáte podle pokročilosti bude to bezva a pokud půjde nějak označit ideální pořadí studia článků bude to luxus

Re:

jistě, je to UPPER-INTERMEDIATE.

Re:

Dá se to přirovnat k B2 což je Upper-Intermediate. Uroven znalostí už musí byt na vysoké urovni, protože to není zrovna nejlehčí zkouška. Sam se na ni připravuju už rok a planuju na ni jít až v prosinci.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví paramanu
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krtek vložený před 15 lety

Re:

Dá se to přirovnat k B2 což je Upper-Intermediate. Uroven znalostí už musí byt na vysoké urovni, protože to není zrovna nejlehčí zkouška. Sam se na ni připravuju už rok a planuju na ni jít až v prosinci.

Re: Re:

Já jsem tak na úrovni pre-intermediate. Je nějaká šance, že bych se ani ne za půl roku dostala na tuto vyšší úroveň – B2?:-)) Dost o tom pochybuju. Neaspiruju na certifikát, ale tuto úroveň požadují na přijímačkách na výšku.

speaking

Tak ja si myslim ze jsem na urovni pre-intermediate a na VS mam zvladnout zkousku z intermediate..no ono co si budem povidat, uroven vyuky, nic moc, a momentalne jsem v Anglii, kde si piluji hlavne mluveni, nemam problem mluvit, dokonce mi rikaji ze mam dobry ,,anglicky''priz­vuk, mozna je to tim, ze ze zacatku jsem se stydela za to ze to neumim tak jsem se snazila co nejlip mluvit jako oni, hodne se divam na televizi, uz nemam problem, muj problem jsou slovicka a gramatika..

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.