Help for English

Cloze: Schuyler Fisk at the Hotel Café

Komentáře k článku: Cloze: Schuyler Fisk at the Hotel Café

 

Pěkný testík, ty doplňovačky mi ale dávaj zabrat, jenom fifty :? snad se to zlepší :-)

podle mě těžší než intermediate :oops: :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

podle mě těžší než intermediate :oops: :-D

Re:

To snad ani ne (takový chytáky tam nebyly), ale „jenom“ 70 % mě docela mrzí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

podle mě těžší než intermediate :oops: :-D

Re:

Text je možná INTER nebo UPPER-INTER, ale taky si myslím, že tam nebyla ani tak moc záludná místa.

Hlavně jsem ten text vybral, protože Schuyler včera vydala své první album, na který se už asi rok hodně moc těším. Bohužel zatím k dostání jen na iTunes, což je pro neameričany k ničemu. :-( Snad se ale brzy dostane na Amazon. :-)

65%. Místo „giving me trouble“ jsem použila „making me trouble“, místo „in the show“ zase „during the show“ …to ostatní byly víceméně hloupé chyby jako místo „could“ jsem dala „would“ atd.
Ale, opravdu tento test spadá do INTERMEDIATE? Já bych ho klidně povýšila :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Text je možná INTER nebo UPPER-INTER, ale taky si myslím, že tam nebyla ani tak moc záludná místa.

Hlavně jsem ten text vybral, protože Schuyler včera vydala své první album, na který se už asi rok hodně moc těším. Bohužel zatím k dostání jen na iTunes, což je pro neameričany k ničemu. :-( Snad se ale brzy dostane na Amazon. :-)

Re: Re:

jasný ale ten text co se třeba slovní zásoby týče tak byl docela těžkej…

Taky se mi to moc jako intermediate nezdá. Ono se to těžko doplnuje, když v každý druhý větě neznam jedno nebo více slov. :-)
Ale teda jedna věta mě dostala, čtu si jí asi podesátý a furt tomu nerozumim. „Fisk, a California native, was raised in Virginia, which she claims is her real hometown since it is "WHERE“ she spent her childhood." Opravdu tam má být to „since“? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 15 lety

Taky se mi to moc jako intermediate nezdá. Ono se to těžko doplnuje, když v každý druhý větě neznam jedno nebo více slov. :-)
Ale teda jedna věta mě dostala, čtu si jí asi podesátý a furt tomu nerozumim. „Fisk, a California native, was raised in Virginia, which she claims is her real hometown since it is "WHERE“ she spent her childhood." Opravdu tam má být to „since“? :-)

Re:

SINCE také znamená PROTOŽE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cortes vložený před 15 lety

Taky se mi to moc jako intermediate nezdá. Ono se to těžko doplnuje, když v každý druhý větě neznam jedno nebo více slov. :-)
Ale teda jedna věta mě dostala, čtu si jí asi podesátý a furt tomu nerozumim. „Fisk, a California native, was raised in Virginia, which she claims is her real hometown since it is "WHERE“ she spent her childhood." Opravdu tam má být to „since“? :-)

Re:

Ok, přesvědčili jste mě, nastavím úroveň UPPER.

Taky jsem se nechal někde nachytat a někde mě prostě nic nemohlo napadnout, 75 procent beru. Would místo could asi neuhádám, a early at the show asi taky nejde..ostatních jsem si to pokazil sám. Fajn cloze

Diky

Diky za dalsi pekny test, a vlastne vubec za vse, co pro nas, studenty anglictiny, na tomto webu delate.Smekam kloubouk. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od amanita vložený před 15 lety

65%. Místo „giving me trouble“ jsem použila „making me trouble“, místo „in the show“ zase „during the show“ …to ostatní byly víceméně hloupé chyby jako místo „could“ jsem dala „would“ atd.
Ale, opravdu tento test spadá do INTERMEDIATE? Já bych ho klidně povýšila :-)

Re:

udělal jsem přesně ty samý chyby :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re:

udělal jsem přesně ty samý chyby :-)

Re: Re:

Máte mé sympatie :-D:-D:-D

A nebyla by i písnička od ní? Také se mi líbí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

A nebyla by i písnička od ní? Také se mi líbí.

Re:

Jak to myslíte? Máme tu od ní čtyři písničky.

A hned jak to album vyjde na fyzickém CD, pár jich koupím do soutěže.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.