Help for English

An Easter Bunny song: Peter Cottontail

Komentáře k článku: An Easter Bunny song: Peter Cottontail

 

Tleskám

Další z Vašich četných překvapení. :-) To je tak milé!

he is gay

cozee?? gay je vesely? To neni mozny, jak muze byt gay gay a zaroven vesely, to je neskutecne, jak muze mit slovo tak rozdilne vyznamy.

Nezpíváš to ty Marku? Ten hlas je mi povědomí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nechci_to vložený před 15 lety

he is gay

cozee?? gay je vesely? To neni mozny, jak muze byt gay gay a zaroven vesely, to je neskutecne, jak muze mit slovo tak rozdilne vyznamy.

Re: he is gay

Ano, původní význam slova je „veselý“, „živý“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Nezpíváš to ty Marku? Ten hlas je mi povědomí :-)

Re:

Nemohl jsem sehnat legální nahrávku, tak jsem ji pořídil sám. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Nemohl jsem sehnat legální nahrávku, tak jsem ji pořídil sám. :-D

Re: Re:

Ale je to fakt pěkný :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: Re:

Ale je to fakt pěkný :)

Re: Re: Re:

Jj, hodně povedený :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nechci_to vložený před 15 lety

he is gay

cozee?? gay je vesely? To neni mozny, jak muze byt gay gay a zaroven vesely, to je neskutecne, jak muze mit slovo tak rozdilne vyznamy.

Re: he is gay

SPousta slov má úplně odlišné významy a není na tom nic překvapivého. Označení GAYů slůvkem „gay“ je poměrně nedávné, ale to slovo GAY existovalo v angličtině již stovky let předtím.

Smekám

Krásně zazpívaná písnička, fakt to nemá chybu. Smekám a tiše závidím, že umíš tak dobře zpívat :-)

Karaoke

Původně to měla být velikonoční Karaoke soutěž… chtěl jsem na net dát i ten hudební doprovod, který jsem k tomu dělal… a lidi by měli za úkol tu sloku nazpívat. Vítěz by dostal nějakou pěknou velikonoční cenu. Ale potom jsem si říkal, že by to bylo trochu složité, protože hodně lidí neumí se zvukovými soubory pracovat…

Třeba příští Velikonoce. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nechci_to vložený před 15 lety

he is gay

cozee?? gay je vesely? To neni mozny, jak muze byt gay gay a zaroven vesely, to je neskutecne, jak muze mit slovo tak rozdilne vyznamy.

Re: he is gay

Tak používej „homosexual“ a máš to :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re: he is gay

Tak používej „homosexual“ a máš to :)

Re: Re: he is gay

No, spíš bych v současné době nepoužíval GAY ve významu „veselý“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re: he is gay

Tak používej „homosexual“ a máš to :)

Re: Re: he is gay

seqwence: to je trochu ‚sterilní‘ slovo, ne? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nechci_to vložený před 15 lety

he is gay

cozee?? gay je vesely? To neni mozny, jak muze byt gay gay a zaroven vesely, to je neskutecne, jak muze mit slovo tak rozdilne vyznamy.

Re: he is gay

Takze v pristi eseji pouzivam he was gay, ve smyslu, byl vesely. Myslim si, ze ucitel nebude rozumet a bude myslet, ze byl gejem. No, uvidime. Zkusim to i na maturite, zda budou rozumet. Kazdopadne je to pro me zcela nove sluvko.

Opravdu krásně nazpívané.
Smekám

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.