Help for English

Obecný test (pre-intermediate) #4

Komentáře k článku: Obecný test (pre-intermediate) 4

 

Krásných 100% pro lepší spánek.
I must sleep tight :-) :-)

no nic moc jen 50% :? , :oops: , ale super test

oops

Za 11 let studia angličtiny jsem se teprve teď dozvěděl, že the police je množného čísla :oops:. Nice

90%

Budu dnes nosit nos na hoře :-), nachytala mě jen policie a nepřímá otázka (jako vždycky) :oops:

Re: oops

To už na těchhle stránkách tak chodí, tady se člověk často dozví nečekané. Zaplaťpámbu.

Re:

Stejná úspěšnost a stejný pocit před spánkem :-)
Let's call it a night :-)

90%

Mohlo být být líp, u posledního jsem se přehlídla :-(

Re:

ano, THE POLICE je množné, proto THE POLICE ARE, THE POLICE HAVE…

Re:

Můžu to potvrdit, my jsme se ve škole tohle přímo učili. Pořád mám v hlavě větičku THE POLICE ARE AFTER ME (Jde po mně policie.) – i když doufám, že ji snad nikdy nepoužiju :D

Chci se zeptat na otázku 10. Jak to, že tam není You look stunnindly? Děkuji za odpoveď a velice chválím celé stránky helpforenglish :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radka.sp vložený před 14 lety

Chci se zeptat na otázku 10. Jak to, že tam není You look stunnindly? Děkuji za odpoveď a velice chválím celé stránky helpforenglish :-)

Re:

Protože za LOOK / SEEM / SOUND / FEEL apod. (ve významu vypadat, zdát se apod.) používáme v angličtině přídavná jména, ne příslovce.

Skvělý trénink na chytáky v přijímačkových testech :-)

45 to som teda dopadol :-(

Re: A co politicz, kdyz police je singular?

POLITICS (politikaú je nepočitatelné podst. jméno, vždy tedy singulár.

Skvělý testy – děkuji. Jen jsem se chtěla zeptat, zda u té 19) není navít there (to uprostřed)?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.