Help for English

Oxford Advanced Learner's Dictionary (8th Ed.)

Komentáře k článku: Oxford Advanced Learner's Dictionary (8th Ed.)

 

Slovník vypadá moc lákavě, a ještě lákavěji za tak skvělou cenu.

Mám už ale doma Macmillan English Dictionary, tak si říkám, jestli by to nebylo tak trochu zbytečné, abych si pořizoval tenhle…

I když na druhou stranu, studijního materílu není nikdy dost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 14 lety

Slovník vypadá moc lákavě, a ještě lákavěji za tak skvělou cenu.

Mám už ale doma Macmillan English Dictionary, tak si říkám, jestli by to nebylo tak trochu zbytečné, abych si pořizoval tenhle…

I když na druhou stranu, studijního materílu není nikdy dost :-)

Re:

Zbytečné to rozhodně není. :-)

Je skvělý, viděla jsem ho minule v Luxoru a byla v pokušení si ho koupit, ale už mám doma slovník od Macmillanu a Cambridge, takže jsem si ho nakonec nekoupila. Kdo ale ještě nemá a chtěl by, doporučuji :-D

tak jsem ho objednala. už se těšim, bude to můj první pořádnej slovník :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mollik vložený před 14 lety

tak jsem ho objednala. už se těšim, bude to můj první pořádnej slovník :)

Re:

Věřím, že nebudete litovat.

Tajně doufám, že někdy v životě budu „advanced“. Neodolala jsem a už je objednaný :-) :oops:

super marketing :-)

Musím pochválit načasování recenze, určitě je to dobrý marketing i pro englishbooks.cz :-D, ale rozhodně to bylo super pro mě: jeden den jsem si se zájmem přečetla recenzi, nový výkladový slovník jsem už dlouho chtěla, tak proč ne tenhle, druhej den tu byl englishbooks day, tak jsem hned jednala, třetí den jsem dostala podklady k platbě a poslala peníze a dnes, čtvrtý den, je prý slovník už na cestě. Pátý den mi asi už přijde, pokud u pošty stále platí dnes podáte, zítra dodáme Úžasné!!!

Cambridge

Chtěl jsem se zeptat, chystáte také recenzi slovníku Cambridge Advanced Learner's Dic­tionary?

Je to jediný z té ‚mocné čtyřky‘, který vám tu chybí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 14 lety

Cambridge

Chtěl jsem se zeptat, chystáte také recenzi slovníku Cambridge Advanced Learner's Dic­tionary?

Je to jediný z té ‚mocné čtyřky‘, který vám tu chybí :-)

Re: Cambridge

Ano, už pár let ji plánuju. :-)

Americká verzia sa mi zdá, že je o trochu lepšia – po grafickej stránke a je aj dvojfarebná. "American advanced ":http://www.amazon.com/…p/0194399664

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.