Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Objednáno, supr :)

Trička jsou skvělá

Škoda, že není DUO SANDWICH s oranžovým potiskem místo červenýho :-(. Ale jinak super, taky si jedno objednám, snad trefím velikost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ONDR4.cz vložený před 14 lety

Škoda, že není DUO SANDWICH s oranžovým potiskem místo červenýho :-(. Ale jinak super, taky si jedno objednám, snad trefím velikost.

Re:

Oranžová by se tamnehodilo, protože to bílé DUO SANDWICH má červený lem. A barvu lemu si vybírat nemůžeme.

Tak ja si objednam az doma, ale vesele chodim v tricku [v trickach]
Help for english po Cambridge.
To tyrkysove je uzasne.

Minule som trička prešvihla, teraz si to nenechám ujsť a ani nebanujem tak veľmi, lebo aj keď boli originálne, teraz sa mi páčia ooooveľa viac :-)
Typická žena… krajšia farba aj lichotivejší strih :-D :oops:

Zdravím! Je možné poslať tričko na Slovensko na dobierku? Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 14 lety

Zdravím! Je možné poslať tričko na Slovensko na dobierku? Ďakujem

Re:

ANo, je to možné, počítejte ale potom s poměrně vysokými náklady – na naší straně je cena poštovného jen o pár desítek korun vyšší, ale navíc budete muset platit doběrečné slovenské poště, což je myslím okolo 10 EUR. Nevím to ale jistě, je to poplatek stanovený slovenskou poštou, není v ceníku české pošty.

tričká sú veľmi pekné ale na slovensko by ma to vyšlo veľmi draho :-(

Světlé modré tričko objednáno, zaplaceno tak už se těším.Vypadají moc pěkně 8-)
a podpora těchto stránek se určitě vyplatí, protože jsou skvělé a hodně mi dali při mém boji s angličtinou

Jsem ze Slovenska, ale trička budu chtít poslat do Čech.
Jaká bude cena v eurech?
Nebo si to mám sečíst v Kč a převést podle aktuálního kurzu???

(Například dnes na ‚kurzy.cz‘ by to bylo 24.792)

:?:

Trička

jsem si objednala, jen doufám, že není pozdě, je možné objednávat průběžně, nebo je limit do kdy jo a pak třeba za nějaký čas? Možná bych měla zájem zase za čas, přeci jen penízky počítáme, ale moc se mi to líbí a zdaleka jsem nevyčrpala možnosti.
Mimochodem, dámy v těch tričkách UNISEX se strašně krásně spí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Trička

jsem si objednala, jen doufám, že není pozdě, je možné objednávat průběžně, nebo je limit do kdy jo a pak třeba za nějaký čas? Možná bych měla zájem zase za čas, přeci jen penízky počítáme, ale moc se mi to líbí a zdaleka jsem nevyčrpala možnosti.
Mimochodem, dámy v těch tričkách UNISEX se strašně krásně spí.

Re: Trička

Žádný limit není. Proto jsou trička dražší, protože jsme tím přišli o množstevní slevu. Objednávám teď trička cca po 14 dnech, vždycky, když se nakupí alespoň pár objednávek.

Můžete ale objednávat průběžně, kdykoliv. Kdyby už přestal být zájem úplně, nabídku bychom stáhli (po jednom tričku by se to objednávat nevyplatilo). Ale věřím, že se to nestane.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Jsem ze Slovenska, ale trička budu chtít poslat do Čech.
Jaká bude cena v eurech?
Nebo si to mám sečíst v Kč a převést podle aktuálního kurzu???

(Například dnes na ‚kurzy.cz‘ by to bylo 24.792)

:?:

Re:

Ano, berte to podle aktuálního kurzu. Pokud budete platit přes PayPal, tam lze zaplatit částku v korunách, PayPal si to převede dle kurzu sám, Vám to strhne v Eurech a nám to připíše v korunách.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Ano, berte to podle aktuálního kurzu. Pokud budete platit přes PayPal, tam lze zaplatit částku v korunách, PayPal si to převede dle kurzu sám, Vám to strhne v Eurech a nám to připíše v korunách.

Re: Re:

Ano, plánuju platit přes PayPal. Nevěděl jsem, že je tak chytrý… :-)
Dík.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.