Help for English

Seabase Delta

Komentáře k článku: Seabase Delta

 

nice one

Dobře se to hraje náhodou.

S chutí si to zahraju naostro. Skvělé. Těším se na napětí a humor.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

S chutí si to zahraju naostro. Skvělé. Těším se na napětí a humor.

Re:

na facebooku by ste za to dostali „like“ :)

už se těším, až dorazím dnes z práce a budu to moct vyzkoušet :o)

dojmy ze hry

Hra se mi moc líbí, pěkné obrázky i zajimavý příběh -) Zatím jsem na 24%.

No já jsem u slepice :-)

bezesné noci

uf, čekají mě bezesné noci, to si zase budou děti ukazovat na gamesící maminu, ale těším se moc, doufám, že už rostou nápovědy na fóru :-)

Teda to mě štve, já bych si taky chtěla zahrát a nemám na to čas. :-( Ach jo, to je peklo být dospělý.

Chtěl jsem se zeptat, proč po mně chce ta hra sériové číslo word manageru a když jsem ji zavřel (protože se ve hře bohužel úplně strácím :-( ) a otevřel WM, tak tem po mě opět chtěl číslo produktu, opět jsem zadal. A zkusil jsem opět spustit hru..... a hádejte :-D , opět to po mě chtělo číslo Word manageru.
Jinak tu chybu 339– time error mi to dělalo taky, tak jsem dal spustit jako správce a šlo to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Chtěl jsem se zeptat, proč po mně chce ta hra sériové číslo word manageru a když jsem ji zavřel (protože se ve hře bohužel úplně strácím :-( ) a otevřel WM, tak tem po mě opět chtěl číslo produktu, opět jsem zadal. A zkusil jsem opět spustit hru..... a hádejte :-D , opět to po mě chtělo číslo Word manageru.
Jinak tu chybu 339– time error mi to dělalo taky, tak jsem dal spustit jako správce a šlo to.

Re:

Asi tam bude nějaký problém s těmi administrátorskými právy. Objevuje se nějaký problém, když si otevřete Word Manager a necháte ho běžet, a k tomu si otevřete Seabase Delta?

Pokud se budete chtít slovíčka i učit, je dobré být ve WM přihlášený, aby bylo možné si vyhledaná slovíčka ukládat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Asi tam bude nějaký problém s těmi administrátorskými právy. Objevuje se nějaký problém, když si otevřete Word Manager a necháte ho běžet, a k tomu si otevřete Seabase Delta?

Pokud se budete chtít slovíčka i učit, je dobré být ve WM přihlášený, aby bylo možné si vyhledaná slovíčka ukládat.

Re: Re:

No je to stejný…WM normálně běží ,ale ve hře to nefunguje. Teť mě napadlo, jestli ta hra (protože ji mám spuštěnou v admi režimu(jinak time error)) nejde na WM násilým. Mám visty a jakékoli změny WM se mi ukládají do virual a pokud spustím WM (z plochy) taky jako správc etak to opět chce kód. Třeba potom ta hra ten WM taky chce otevřím v admi režimu a nedělá to dobrotu. Asi zkusím nainstalovat ještě hru Legend of Apache Gold, když už tu Pavla M píše že to běží…:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Re: Re:

No je to stejný…WM normálně běží ,ale ve hře to nefunguje. Teť mě napadlo, jestli ta hra (protože ji mám spuštěnou v admi režimu(jinak time error)) nejde na WM násilým. Mám visty a jakékoli změny WM se mi ukládají do virual a pokud spustím WM (z plochy) taky jako správc etak to opět chce kód. Třeba potom ta hra ten WM taky chce otevřím v admi režimu a nedělá to dobrotu. Asi zkusím nainstalovat ještě hru Legend of Apache Gold, když už tu Pavla M píše že to běží…:-)

Re: Re: Re:

Zkusil jsem ještě spustit hru bez správce a vše funguje správně,úplně vše. I bez instalace další hry. Vůbec netuším proč, ale funguje to :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Re: Re:

No je to stejný…WM normálně běží ,ale ve hře to nefunguje. Teť mě napadlo, jestli ta hra (protože ji mám spuštěnou v admi režimu(jinak time error)) nejde na WM násilým. Mám visty a jakékoli změny WM se mi ukládají do virual a pokud spustím WM (z plochy) taky jako správc etak to opět chce kód. Třeba potom ta hra ten WM taky chce otevřím v admi režimu a nedělá to dobrotu. Asi zkusím nainstalovat ještě hru Legend of Apache Gold, když už tu Pavla M píše že to běží…:-)

Re: Re: Re:

Proberu to s Petrem Hudíkem…

Apache Gold s tímto nepomůže.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

Zkusil jsem ještě spustit hru bez správce a vše funguje správně,úplně vše. I bez instalace další hry. Vůbec netuším proč, ale funguje to :-)

Re: Re: Re: Re:

Díky za info. Jsem rád, že už to jde.

Re: Re: Re: Run-time error ‚339‘:

Měl jsem stejný problém. Zkusil jsem to spustit jako správce a už to funguje (používám Windows Vista).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.