Help for English

Grammar Theme Park: The Big Bang Theory

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The Big Bang Theory

 

tak to ja sem clen uz konecne dal spravne, za coz se chvalim :-D , ale udelal sem chybu ve dvojce. bral jsem to tak, jak je to psano ve vysvetlivkach, did jako zdurazneni. myslim, ze kdyse primhourilo ocko(nebo obe), ze by se to taky uznat dalo, ne? :-) …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 13 lety

tak to ja sem clen uz konecne dal spravne, za coz se chvalim :-D , ale udelal sem chybu ve dvojce. bral jsem to tak, jak je to psano ve vysvetlivkach, did jako zdurazneni. myslim, ze kdyse primhourilo ocko(nebo obe), ze by se to taky uznat dalo, ne? :-) …

Re:

IF YOU DID MISS – a jestliže jsi skutečně propásl jednu episozu…

Myslím, že by k takovému zdůraznění měl být důvod. Navíc ono YOU CAN ALWAYS napovídá tomu, že jde o něco obecného v přítomnosti, ne o děj, který proběhl v minulosti.

Otázka č. 2 – CBS.com

Opravdu se tam mohu podívat na Big Bang Theory online, nebo je to pouze věta :) Hlásí mi to, že kvůli geografické poloze se na epizodu nemohu podívat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

Otázka č. 2 – CBS.com

Opravdu se tam mohu podívat na Big Bang Theory online, nebo je to pouze věta :) Hlásí mi to, že kvůli geografické poloze se na epizodu nemohu podívat.

Re:

Jo, je to jen věta do testu. Myslím, že americké televize obecně nedovolují Evropanům koukat. Potřeboval jsem něco na podmínku se SHOULD. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Jo, je to jen věta do testu. Myslím, že americké televize obecně nedovolují Evropanům koukat. Potřeboval jsem něco na podmínku se SHOULD. :-)

Re: Re:

To je škoda :)

Re: věta č.13

Zkuste prohodit i/e. Určitě to pomůže.

Skvělý testík, díky za něj. The BBT mám moc ráda – některé díly jsou sice slabší, ale obecně patří mezi nejlepší sitcomy poslední doby.

Poznámka k přehlásce – zkuste místo fór na internetu vzít do ruky knihu v angličtině :-) Tam ji potkáte spíš.

Neměla by první věta výt: I wish it was Friday already! I can't wait to see the next Big Bang Theory episode!

were se mi tam nějak nehodí…

Re:

Viz články o podmínkových větách, přacích větách a nereálném čase.

I am Dr Sheldon Cooper

That was a rather primitive exercise. 8-) To borrow from colloquial language, I nailed it 100%. :-D

To je slovíčkaření :-D jen 67% :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.