Help for English

Soutěž: Build Your Vocabulary

Komentáře k článku: Soutěž: Build Your Vocabulary

 

Posláno, tak třeba se zadaří :-)

Taky jsem odeslala… měla jsem teplotu a nemohla spát, tak jsem si krátila noc:)

Taky :)
juchu první souťež, které se mi konečne povedlo účastnit tady na h4e.
Díky

Hurá, taky odesláno.
Děkuji za soutěž i za výborný program WM.

Taky jsem neodolala. I když nahrát těch 150 mi dalo zabrat. Na druhou stranu jsem se taky skvěle bavila a sem tam i vymýšlela slova, která vůbec neexistovala (ale mně se líbila :) ) Díky za pěknou, motivační soutěž :)

No smarja :shock: nastesti jsem udelala preventivni obrazek hned po 150, bo kdyz jsem pak dohrala jeste asi 15b, tak mi tam naskocil nejaky runtime error, ci co a spadlo to :D. Nemit to vyfocene, to mna odvezu!!! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzqa vložený před 12 lety

No smarja :shock: nastesti jsem udelala preventivni obrazek hned po 150, bo kdyz jsem pak dohrala jeste asi 15b, tak mi tam naskocil nejaky runtime error, ci co a spadlo to :D. Nemit to vyfocene, to mna odvezu!!! :)

Re:

Jj. mně to hodilo error několikrát při 70b a jednou při 110b. :-))

Nemůžu nikde najít tu slovní hru je možné že to je tím, že mám pouze demo verzi World manageru?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hudrynka vložený před 12 lety

Nemůžu nikde najít tu slovní hru je možné že to je tím, že mám pouze demo verzi World manageru?

Re:

Ano, v demo verzi není.

Taky error…

Měl jsem nahráno cca. 90b a vyskočil „runtime error“ :-( :-( :-(

jejda

třeba se konečně donutím se tu hru naučit :-)

Odesláno :-D 187b

Koupila jsem si LanguageLab,WM i Smart Tests i když je nepoužívám tolik, kolik bych chtěla. Jsou skvělé,velmi levné. Koupím si cokoliv, co vydáte, už jen jako poděkování Vám, nejlepší učiteli AJ, i Vašim spolupracovníkům. Netrpělivě čekám, až vydáte učebnici :o Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kkjana vložený před 12 lety

Koupila jsem si LanguageLab,WM i Smart Tests i když je nepoužívám tolik, kolik bych chtěla. Jsou skvělé,velmi levné. Koupím si cokoliv, co vydáte, už jen jako poděkování Vám, nejlepší učiteli AJ, i Vašim spolupracovníkům. Netrpělivě čekám, až vydáte učebnici :o Děkuji

Re:

Moc díky!

Re:

Velice se omlouvám, v programu jsem narazil na chybku, už jsem připravil opravný balíček, který právě testujeme.

Pokud se také setkáte s problémy, tak nám prosím napište email na support@vitware.cz, velice mi pomůže, pokud do emailu přiložíte obrázek obrazovky, ve které došlo k chybě. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.