Help for English

Destination B1

Komentáře k článku: Destination B1

 

Knížku si určitě koupím, jenom teď nevím, jestli si mám koupit B1 nebo B2. V gramatice a čtení jsem B1, ale v psaní a konverzaci určitě ne. Ale s tím mně asi tato učebnice nepomůže, tak nevím.

Naozaj tiež môžem potvrdiť je až moc dobrá skoro sa mi zdá, že sa až moc rýchlo niektoré veci učím, ale to spôsobuje asi len to výborné spracovanie materialu. Aj čo sa týka maturity tak asi za mna z písomných zmaturovala – percentil 98% a to som pol roka dozadu ešte nebol ani A2. Takže dakujem za trefnú recenziu ****

Tak po asi 14 denním přemýšlení jsem si knížku taky objednal.Mám doma gramatiku od Murphyho jak verzi elementary tak intermediate a jsem snima spokojený tak jsem se rozhodaval jestli investovat do další knížky :?: .Přesvědčili mě komentáře pod recenzí 8-) .Hned se do ní pustím :-)

Hlavní učebnice k učení

Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li lze tuto učebnici (B1) použít jako hlavní materiál k učení? S těmito učebnici, které vlastním: Oxford word skills, Essential grammar in use, English pronunciation in use elementary, jsem usoudil, že mi chybí jakýsi didaktický postup v učení.. Angličtině se po čase vracím.. budu asi na úrovni cca A1-A2.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luboš vložený před 14 lety

Hlavní učebnice k učení

Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li lze tuto učebnici (B1) použít jako hlavní materiál k učení? S těmito učebnici, které vlastním: Oxford word skills, Essential grammar in use, English pronunciation in use elementary, jsem usoudil, že mi chybí jakýsi didaktický postup v učení.. Angličtině se po čase vracím.. budu asi na úrovni cca A1-A2.

Re: Hlavní učebnice k učení

Je to pouze gramatika a slovní zásoba, pokud byste chtěl něco komplexního, doporučuji nějakou kurzovou učebnici, kde je zastoupeno vše a to doplňovat studiem podle uvedených materiálů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Hlavní učebnice k učení

Je to pouze gramatika a slovní zásoba, pokud byste chtěl něco komplexního, doporučuji nějakou kurzovou učebnici, kde je zastoupeno vše a to doplňovat studiem podle uvedených materiálů.

Re: Re: Hlavní učebnice k učení

Jsem právě předpokládal, že bych jakéhosi komplexu dosáhl souborem oněch uvedených učebnic a Destination by byla, která by mě vedla.. Nuže, koukal jsem se na kurzové učebnice na stránkách englishbooks a těch je! (mimo rámec tématu diskuze: Mohl by mi prosím dát někdo tip? :) jestli má někdo zkušenost..)

AmE vs. BrE

Dobrý den,
uvažuju o koupi destination B2, a tak bych se chtěl zeptat, jak tyto učebnice řeší rozdíly mezi AmE a BrE? Je to spíš vyloženě britská angličtina nebo taková ta neutrální?
díky za odpověď :)

Re: AmE vs. BrE

Taková ta neutrální, spíše britská s upozorněním na americkou angličtinu.

Dnes mi přišla a je fak super…urcite ji doporucuji

obsah

Mohl by mi nekdo prosím napsat o jaká gramatická témata se tam jedná? Nevím, zda si pořídit B1 nebo B2. Aby se mi pak nestalo, že všechnu gramatiku z ucebnice uz znám. Díky

učebnice na kurz

Dobrý den, prosím o radu, jakou učebnici zvolit na individuální výuku angličtiny pro dospělé začátečníky. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.