Help for English

Seabase Delta

 

Hrajete hru Seabase Delta a potřebujete nápovědu?

No tak já jsem se zasekl už na food farm :-) nevíte, prosím jak na ty řasy? dá se to nějak odstranit, nebo přeskočit,nebo…? nějak nevím, no…sníst to nechce :-D

na to přijdete později, je to první finta, tak zkuste pokračovat. :-D budete se muset vrátit lépe vybaven.

od včerejška přemýšlím nad tím, jak zadat ty čísla, a už mě vůbec nic nenapadá, jenom tuším, ze to bude úplně jednoduché :-)

enter + číslo.

Jéé to je sranda. Pořád jsem nemohla přijít jak vzít to prkno tak jsem mu řekla ať se po něm projde a on se mě zeptal jestli když mi někdo řekne ať skočim z útesu jestli to udělam :-D On je připravený fakt na všechno. Tak prkno už mám ale teď zas nevím co mu říct aby vypáčil kanón. A děkuju za nápovědy bez nich bych byla ztracená :-)

Už se mi to povedlo :-D

Hurá dohráno

Prosim vás, jsem už na začátku bezradný. Jak se sundává a seatbelt ? zkoušel jsem take off, belt off, buckle off, leash, děkuji za odpověd nebo aspoň za náznak :-)

Unbuckle

TAKE OFF THE BELT nešlo?

prosím, kde seženu magnet a houpačku? Jsem už zoufalá :-(

Loxir – pátrej ve třetím patře (magnet). O houpačce nemám tušení. Hodně štěstí.

houapčku si musíte vyrobit ze sudu a prkna

Děkuji moc :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.