Help for English

Jak nakupovat DVD v zahraničí

Komentáře k článku: Jak nakupovat DVD v zahraničí

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radkaz vložený před 14 lety

nelze pouzit

Tak jsem si tento clanek s nadsenim precetla, hned v nedeli objednala Friends na amazon.co.uk. Velmi radostne a prekvapene zasilku jiz dnes prevzala a vsechna radost pominula, kdyz jsem si DVD na svem PC pustila. Nefunguje to. Misto obrazu jsou barevne kosticky a zvuk je prerusovany. Mate nekdo podobnou zkusenost? Vracel jste nekdo zbozi na amazon.co.uk? Diky za pripadnou odpovedet

Re: nelze pouzit

Máte nainstalované správné kodeky? Na přehrávání DVD používám např. KMPlayer + kodeky ffdshow a zatím jsem neměl nikdy problém.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: nelze pouzit

Máte nainstalované správné kodeky? Na přehrávání DVD používám např. KMPlayer + kodeky ffdshow a zatím jsem neměl nikdy problém.

Re: Re: nelze pouzit

Diky za info. Spise si myslim, jestli nemam prehravac na PC pro jiny region nez 2. Uvidim, kdyz to dam do klasickeho DVD prehravace.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od radkaz vložený před 14 lety

Re: Re: nelze pouzit

Diky za info. Spise si myslim, jestli nemam prehravac na PC pro jiny region nez 2. Uvidim, kdyz to dam do klasickeho DVD prehravace.

Re: Re: Re: nelze pouzit

Nejprve to zkuste v klasickém stolním evropském přehrávači a uvidíte :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Re: Re: nelze pouzit

Nejprve to zkuste v klasickém stolním evropském přehrávači a uvidíte :-)

Re: Re: Re: Re: nelze pouzit

Tak uz jsem zase radostna :-). Funguje to.

Re: Re: Re: dotaz

Často to jede i bez programu, záleží na typu vypalovačky.
Našel jsem jeden program – DVDFab Passkey 7.0.3.5, můžete si ho legálně stáhnout zdarma ze slunecnice.cz. Měl by umět ignorovat region. Ale nezkoušel jsem ho, moje mechanika umí naštěstí přehrát všechny DVD i bez něj ;-)

knihy

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, jak (odkud) by se daly kupovat cizojazyčné knihy. Chtěl jsem si jich objednat pár přes amazon, ale nastaly potíže s „adresou“ – zřejmě do ČR knihy neposílají.

Neznáte jinou cestu?

Děkuji.

f.

Re: knihy

Dovážejí k nám knihy běžně. Záleží však, jestli náhodou neměl zrovna tu knihu jejich externí dodavatel, ten k nám většinou nedováží.
Poznáte to jednoduše podle toho, že je kniha skladem přímo na jejich skladu a není tam napsáno, že knihu můžete koupit PŘES někoho.
Jinak zahraniční knihy mají i v českém online obchodu www.englishbooks.cz nebo můžete použít zahraniční web bookdepository.com

Dobrý den.Já jsem to možná v článku a diskuzi přehlédl.Může to dodat česká pošta na dobírku?Bydlím na vesnici a přes týden nejsem doma.Chci konkrétně amazon.uk.Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fernando 1 vložený před 6 lety

Dobrý den.Já jsem to možná v článku a diskuzi přehlédl.Může to dodat česká pošta na dobírku?Bydlím na vesnici a přes týden nejsem doma.Chci konkrétně amazon.uk.Díky

Na dobirku ne. Je nutno platit predem.

Omlouvám se.Já jsem myslel,že když mne přes týden nezastihne česká pošta doma a nechá lístek o vyzvednutí zásilky ve schránce.Budu ho moci vyzvednout v sobotu.Už to bude zaplacené předem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fernando 1 vložený před 6 lety

Omlouvám se.Já jsem myslel,že když mne přes týden nezastihne česká pošta doma a nechá lístek o vyzvednutí zásilky ve schránce.Budu ho moci vyzvednout v sobotu.Už to bude zaplacené předem

Ano. Prijde to jako bezne psani.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.