Help for English

Jak nakupovat DVD v zahraničí

Komentáře k článku: Jak nakupovat DVD v zahraničí

 

Až neuvěřitelné

kolik je tu informací. Úžasné stránky, díky.

Shipping address is undeliverable

Objednala jsem si z Amazonu, zásilka došla. Pak jsem si objednala zas, nic nedošlo. Napsali mi, že peníze vrátí a jako důvod nedoručení:
Reason for refund: Shipping address is undeliverable. Tuší někdo, jestli by mohla být na vině třeba diakritika? Bojím se teď objednávat. Adresa, kterou mam na doručení vypadá takhle:
Sárka Janotová
Jeøábkova 1458
Praha 4, 14900
Czech Republic

Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chrestysek vložený před 14 lety

Shipping address is undeliverable

Objednala jsem si z Amazonu, zásilka došla. Pak jsem si objednala zas, nic nedošlo. Napsali mi, že peníze vrátí a jako důvod nedoručení:
Reason for refund: Shipping address is undeliverable. Tuší někdo, jestli by mohla být na vině třeba diakritika? Bojím se teď objednávat. Adresa, kterou mam na doručení vypadá takhle:
Sárka Janotová
Jeøábkova 1458
Praha 4, 14900
Czech Republic

Díky

Re: Shipping address is undeliverable

Je to možný. Já když objednávám ze zaraničí, udávám adresu bez diakritiky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chrestysek vložený před 14 lety

Shipping address is undeliverable

Objednala jsem si z Amazonu, zásilka došla. Pak jsem si objednala zas, nic nedošlo. Napsali mi, že peníze vrátí a jako důvod nedoručení:
Reason for refund: Shipping address is undeliverable. Tuší někdo, jestli by mohla být na vině třeba diakritika? Bojím se teď objednávat. Adresa, kterou mam na doručení vypadá takhle:
Sárka Janotová
Jeøábkova 1458
Praha 4, 14900
Czech Republic

Díky

Re: Shipping address is undeliverable

Taky mám na Amazonu adresu bez diakritiky. A zatím vždy vše došlo. A to objednávám HODNĚ často, několikrát do měsíce, většinou.

Bezpečnostní kód

Příjemný den, při objednávce na „amazon“ se mi neobjevila nabídka"bezpeč­nostní kód".Nevíte někdo, prosím, zda se něco změnilo?
Děkuji za ochotu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kupec vložený před 14 lety

Bezpečnostní kód

Příjemný den, při objednávce na „amazon“ se mi neobjevila nabídka"bezpeč­nostní kód".Nevíte někdo, prosím, zda se něco změnilo?
Děkuji za ochotu.

Re: Bezpečnostní kód

Jaký bezpečnostní kód?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kupec vložený před 14 lety

Bezpečnostní kód

Příjemný den, při objednávce na „amazon“ se mi neobjevila nabídka"bezpeč­nostní kód".Nevíte někdo, prosím, zda se něco změnilo?
Děkuji za ochotu.

Re: Bezpečnostní kód

Teď jsem se koukal a bezpečnostní kód to nyní opravdu nevyžaduje. Nicméně Amazon je bezpečný, takže bych to až tak neřešil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Bezpečnostní kód

Jaký bezpečnostní kód?

Re: Re: Bezpečnostní kód

Omlouvám se za neúplný dotaz,psal jsem o CVC( V-Code ) – bezp.kódu platební karty ( při placení ).Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Bezpečnostní kód

Teď jsem se koukal a bezpečnostní kód to nyní opravdu nevyžaduje. Nicméně Amazon je bezpečný, takže bych to až tak neřešil.

Re: Re: Bezpečnostní kód

Děkuji za odpověď a ubezpečení.

PayPal

Už několikrát jsem při placení narazila na PayPal (např. eBay). Protože tomu příliš nerozumím, bojím se tam něco zadávat. Chtěla bych moc poprosit o radu, jak na to. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 14 lety

PayPal

Už několikrát jsem při placení narazila na PayPal (např. eBay). Protože tomu příliš nerozumím, bojím se tam něco zadávat. Chtěla bych moc poprosit o radu, jak na to. Děkuji.

Re: PayPal

Normálně si založíte na PayPal účet.
Je to velice jednoduché.

Princip je v tom, že na účet PayPal navážete svoji kreditku a pak můžete nakupovat v různých online obchodech, ale ti obchdoníci neuvidí číslo vaší kreditní karty, jen váš PayPal účet.

Když si založíte na PayPal účet, dáte do systému číslo kreditky a hotovo.

Pak když budete nakupovat, tak v daném obchodu kliknete na PAYPAL CHECKOUT a dostanete se na stránky PayPal, kde se přihlásíte a po přihlášení budete rovnou přesměrování na transakci, kterou chcete udělat. Jednoduše ji odkliknete a máte zaplaceno. Daný online obchod vůbec neviděl číslo vaší kreditky, ale dostal přes PayPal zaplaceno.

Já to používám běžně. Plánuji o tom napsat článek ze sekce ‚jak na to…‘, ale nějak to pořád odkládám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: PayPal

Normálně si založíte na PayPal účet.
Je to velice jednoduché.

Princip je v tom, že na účet PayPal navážete svoji kreditku a pak můžete nakupovat v různých online obchodech, ale ti obchdoníci neuvidí číslo vaší kreditní karty, jen váš PayPal účet.

Když si založíte na PayPal účet, dáte do systému číslo kreditky a hotovo.

Pak když budete nakupovat, tak v daném obchodu kliknete na PAYPAL CHECKOUT a dostanete se na stránky PayPal, kde se přihlásíte a po přihlášení budete rovnou přesměrování na transakci, kterou chcete udělat. Jednoduše ji odkliknete a máte zaplaceno. Daný online obchod vůbec neviděl číslo vaší kreditky, ale dostal přes PayPal zaplaceno.

Já to používám běžně. Plánuji o tom napsat článek ze sekce ‚jak na to…‘, ale nějak to pořád odkládám.

Re: Re: PayPal

Díky moc.

Re: Re: dotaz

Jmenuje se DVD43, zdarma ke stažení kdekoliv na internetu, např. i na slunečnice.cz

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Zita
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: dotaz

Jmenuje se DVD43, zdarma ke stažení kdekoliv na internetu, např. i na slunečnice.cz

Re: Re: Re: dotaz

Moc díky!

nelze pouzit

Tak jsem si tento clanek s nadsenim precetla, hned v nedeli objednala Friends na amazon.co.uk. Velmi radostne a prekvapene zasilku jiz dnes prevzala a vsechna radost pominula, kdyz jsem si DVD na svem PC pustila. Nefunguje to. Misto obrazu jsou barevne kosticky a zvuk je prerusovany. Mate nekdo podobnou zkusenost? Vracel jste nekdo zbozi na amazon.co.uk? Diky za pripadnou odpovedet

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.