Help for English

Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

Komentáře k článku: Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

 

ako dalej?

Vsetky tieto lekcie (kurzu pre zaciatocnikov) som presla. Som tzv. „permanentny zaciatocnik“, avsak ujasnila som si tu vela veci. Ako mam pokracovat? mam prejst hned na vyssi level? Doplnam si studium aj knihou, ta vsak nie je spracovana takto fantasticky ako tieto stranky. Tu ma ucenie bavi – nemusim sa nutit.
Velka vdaka za tieto stranky – autorom zelam len to najlepsie!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ľudmila vložený před 16 lety

ako dalej?

Vsetky tieto lekcie (kurzu pre zaciatocnikov) som presla. Som tzv. „permanentny zaciatocnik“, avsak ujasnila som si tu vela veci. Ako mam pokracovat? mam prejst hned na vyssi level? Doplnam si studium aj knihou, ta vsak nie je spracovana takto fantasticky ako tieto stranky. Tu ma ucenie bavi – nemusim sa nutit.
Velka vdaka za tieto stranky – autorom zelam len to najlepsie!!!

Re: ako dalej?

Na dalších lekcích pracuji, ale bohužel to nejde tak rychle, jak bychom si přáli. Určitě ale můžete vyzkoušet materiály pro ELEMENTARY, které tu máme. Některé věci možná ještě budou obtížné, ale uvidíte, něco tu pro Vás určitě ještě bude.

Jsem nadšena!!!

:-) Děkuji za tento web! Jsem krátce na mateřské a nechci zahálet. Nejprve musím oprášit staré vědomosti, které se nějak za ta léta co jsem ze školy z hlavy vypařily. Díky Vám se mi určitě v brzké době podaří znovu získat co bylo již ztraceno:-). S pozdravem Evík Krotibrčko
:-D :-D

Velká pochvala

Děkuji moc za Vaše stránky – jsou super! A nejen pro studenty, ale taky pro začínající učitele, což je i můj případ. Bohužel ve škole jsem se vždycky setkala se složitými výklady, proto je teď pro mě je občas těžké studentům gramatiku vysvětlit co nejpřijatelněji – takže když si nevím rady, rychle kouknu k Vám pro inspiraci, abych nebyla jen jednim z učitelů, kteří jen diktují poučky :) Ještě jednou díky!

prosím přidat

Prosím přidat do mapy popis domu a řadové číslovky díky Jedu kurs pořád dokola,abych to nezapoměla

Re: prosím přidat

Hotovo, byl jsem nějak ve skluzu. :-) A taky jsem přesně nevěděl, kam ty řadové číslovky zařadím, nakonec skončily v UNIT 4…

Prosba

Mohl byste zařadit jetě měsíce, roční období a čas. předložky k nim? Ať máme základní časové předložky hezky pohromadě. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Prosba

Mohl byste zařadit jetě měsíce, roční období a čas. předložky k nim? Ať máme základní časové předložky hezky pohromadě. :-)

Re: Prosba

Ano, s tím ale počítám až tak v UNIT 5 nebo 6. Tam bude taky celkový přehled časových předložek.

Dobrý deň chcem sa spýtať na váš názor na program Domáci učiteľ angličtiny, lebo ho používam či je dobrý alebo nie ak ho teda poznáte.

Inak vaša stránka je veľmi dobrá a veľmi dobre rady sú tu a začínam sa učiť aj z vašej stránky, ale z Domáceho učiteľa sa už učím dlhšiu dobu tak neviem či ostať pri ňom alebo nie momentálne som v zahraničí a keď som sem prišiel som zistil, že v škole som sa naučil menej ako za tých 8 mesiacov čo som tu chcem tu začať chodiť do školy, ale chcem sa popri tom ešte učiť aj sám.Ako mám zlepšiť aby som rozumel domácim(Írom), pretože cudzincom rozumiem nie úplne všetko, ale väčšinu áno.Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Dobrý deň chcem sa spýtať na váš názor na program Domáci učiteľ angličtiny, lebo ho používam či je dobrý alebo nie ak ho teda poznáte.

Re:

No, to byste asi měl být schopen posoudit nejvíce sám, když ho používáte. Sám s ním zkušenosti nemám, ale co vím, většinou o něm lidí mluví dobře.

Na druhou stranu se jako výrobce softwaru radši nebudu ke konkurenčním produktům vyjadřovat. Mohl by mě někdo nařknout z ‚nekalé soutěže‘. :-)

Dobrý deň znova prajem!Píšem preto, lebo doteraz som vašu stránku nespoznal celkom, ale keď som si pozrel testy a zistil som že na slovíčko stačí 2× kliknúť a zobrazí sa vám význam a výslovnosť a v testoch sa ukáže čo ste spravili zle a dobre tak jednoducho nemám slov čosi úžasné to som nevidel ešte nikdy a neuvidím asi.Hlboká poklona za váš čas a snahu. :-)

Chcel by som sa spýtať chcem sa začať učiť z vašich stránok som taký falošný začiatočník kde mám začať chcem začať úplne od začiatku či mám alebo nie respek. keď preberiem angl. pre začiatočníkov ako mám ďalej pokračovať.Nedá sa niečo obdobné ako je na vašich stránkach kúpiť na CD program myslím. Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Chcel by som sa spýtať chcem sa začať učiť z vašich stránok som taký falošný začiatočník kde mám začať chcem začať úplne od začiatku či mám alebo nie respek. keď preberiem angl. pre začiatočníkov ako mám ďalej pokračovať.Nedá sa niečo obdobné ako je na vašich stránkach kúpiť na CD program myslím. Ďakujem

Re:

Pokud jste falešný začátečník a nechcete vše procházet od naprostého začátku, doporučuji si projít naše ELEMENTARY testy a jevy, které vám dělají problémy, si prostudovat v sekci Gramatika a ty si potom procvičovat zvlášť. Přečtěte si naše povídky pro Elementary, učte se slovíčka…

Pro úroveň ELEMENTARY tu ještě ucelený kurz nemáme, jako např. pro STARTER. Snad časem. Až dokončím kurz STARTER, rád se pustím do ELEMENTARY a popř. i dalších úrovní.

Na CD naše materiály nemáme, zatím. Časem by ale i to mohlo přijít.

Dnes som si prešiel Unit 1 tak v rýchlosti, lebo už som väčšinu vedel,hoci ste mi poradili aby som si prešiel testy, ale ja si to všetko zopakujem možno ešte na niečo narazím čo neviem dobre a chcem spýtať chcem sa učiť z vašich stránok ako som vám už písal, ale používal som toho domáceho učiteľa a dostal som sa tam po budúci čas či mám aj tam pokračovať alebo nie a mám ešte aj knižku som si kúpil na SK Eva Tandlichová nechcem tu písať názov možno poznáte jej knihu (…) nechcem robiť reklamu, že či sa môžem učiť zo všetkého hlavne tá kniha nie je tiež zlá si myslím lebo neviem som zmätený všade sa mi zdá, že to by som mal vedieť aj toto.A ako si najlepšie precvičiť počúvanie totižto pracujem momentálne v Írsku a cudzincom rozumiem, ale domácim stále nie niekedy a nie všetko aj tak iba keď to povedia pomalšie niekto hovorí pozerať filmy skúšam ale tam sa mi to zdá ešte horšie ako keď sa rozprávam s ľuďmi iný hovoria stále hovoriť ale ja hovorím len v práci a to ešte málo.Chcem tu začať chodiť do školy na angličtinu myslíte že je to dobrý nápad ak nie som až taký dobrý al. som v podstate ten falošný začiatočník a či neviete ako vyzerá výuka v zahraničí bojím sa že keď bude učiteľ vysvetľovať v Eng. nebudem rozumieť.Prepáčte, že Vás už tretí deň otravujem ale pýtam sa niekoho kto je odborník.P.S. môžete mi tykať mám 2o rokov. :-) Ďakujem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.