Help for English

Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

Komentáře k článku: Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Ďakujem za odpoveď neviem mňa to len tak napadlo ja som si myslel až doteraz že všetko čo sa povie po slovensky tak sa to používa aj v angličtine tak isto. Ďakujem za upozornenie.Ja som asi tak na úrovni elementary už pomaly končím starter na vašej stránke keď už píšem ešte ak Vás to neotravuje lebo asi tu za posldenú dobu len ja píšem len ľutujem, že som nemal takého učiteľa na strednej škole ako ste vy no ale chcel som sa spýtať Ako zlepšiť aby som zlepšil posluch? skúšam pomaly pozerať filmy, ale tam sa mi to zdá dosť rýchlo na mňa a pracujem v Írsku to som tu už písal a mam problém rozumieť domacim sa mi to zdá že to je všetko spolu a rýchlo, ale cudzincom celkom rozumiem takmer všetko skoro.

Re:

Četl jste už článek v sekci Tipy a Triky s názvem JAK NA TO: LISTENING?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Četl jste už článek v sekci Tipy a Triky s názvem JAK NA TO: LISTENING?

Re: Re:

čítal som ale tak narýchlo teraz som si to prečítal v kľude bude skúšať a snažiť dúfam že to bude ok.Ja si stále myslím že najdôležitejšia je gramatika viacmenej sa učím ju a slovíčka k tom neviem či je to až taká správna cesta resp. neviem ako si to nejak rozdeliť slovíčka, gramatika, posluch čítanie…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Re: Re:

čítal som ale tak narýchlo teraz som si to prečítal v kľude bude skúšať a snažiť dúfam že to bude ok.Ja si stále myslím že najdôležitejšia je gramatika viacmenej sa učím ju a slovíčka k tom neviem či je to až taká správna cesta resp. neviem ako si to nejak rozdeliť slovíčka, gramatika, posluch čítanie…

Re: Re: Re:

Je důležité to dělat všechno… pokud se budete soustředit jen na gramatiku, nikdy vyšší úrovně nedosáhnete. Jak je to v té ‚vědrové‘ teorii v jiném článku v sekci Tipy a Triky: Co je na angličtině nejdůležitější. Je tam i obrázek, který by vám měl demonstrovat že NELZE se omezit jen na jednu či dvě věci.

No tu teóriu som si čítal tiež.Už všetky triky som si prečítal už si stačí nájsť čas na to a spojiť všetko spolu a uvidím ako to bude.Zatiaľ Vám ďakujem za rady a za váš čas.Thank you :-)

Dobrý Deň!Chcem sa spýtať už som si prešiel celý starter ako mam teraz pokračovať ďalej.
Ďakujem

Myslím túto mapu kurzu pre začiatočníkov už som prešiel ako ďalej. Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 16 lety

Dobrý Deň!Chcem sa spýtať už som si prešiel celý starter ako mam teraz pokračovať ďalej.
Ďakujem

Re:

Teď si zkoušejte to, co tu máme pro ELEMENTARY, testy, články, povídky atd… další lekce pro startery plánuji brzy napsat.

Ok. Ďakujem

The BEST :D

8-) Dekuji za tyto stranky :-D Sou mojimi nejoblibenejsimi …

Re: Jak dál?

to Ficko: jestili chcete pokračovat dál, není nic jednoduššího, než si projít tento web, Já jsem strávila tři měsíce nad pátráním, co je mi tu nabízeno a cestu jsem našla. Učím se od přelomu tohoto roku a jsem dost daleko na to abych se už trošku zařadila mezi elementary studenty. A to jsem byla totální starter. Po trochu více než půl roce! Zadejte si testy elementary a co nebudete vědět, na to si najděte články (na všechno pro tento stupeň tu jsoui) a učte se také hlavně to, co potřebujete pro své vyjadřování. Já jsem se tak celkem dobře naučila budoucí čas. Pořád jsem něco plánovala a co kdybych a abych. Určitě to není perfektní, ale k tomu dojdu dalším studiem. V řeči je to potřebné. Je dobré zapátrat v souvislosti i v článcích pro vyšší stupně. Co není pro mne nechám uležet, ale pár věcí s tímto výkladem zaregistruji a to ostatní uložím na jindy, až to budu potřebovat.Však se to najde, až se to budu učit. Vám doporučuji psát své otázky přímo, ke konkrétníém článkům, kde můžou reagovat i ti zkušenější, kteří Vám poradí. Přeji Vám mnoho úspěchů, vytrvalosti a elánu, ať se tu setkáme častěji a předáme si zkušenosti. S tímto webem je radost učit se tuhle příššernou ale krásnou a potřebnou řeč.

Ďakujem!

Dobrý deň,

ďakujem za Vašu pomoc pri výučbe angličtiny, tipy, nápady a rady… Vaše stránky sú výborné!!! :-D

upozornění

Teď si kontroluji, zda mám všechno z Vašeho kurzu, protože si stránky tisknu a učím se z nich i když nejsem na internetu a zjistila jsem, že Vám v popisu vypadl pěkný test z 15.4.2008 Cvičení : přítomný prostý čas.Je to Unit 3. Byla by škoda, kdyby ho noví uživatelé nenašli.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

upozornění

Teď si kontroluji, zda mám všechno z Vašeho kurzu, protože si stránky tisknu a učím se z nich i když nejsem na internetu a zjistila jsem, že Vám v popisu vypadl pěkný test z 15.4.2008 Cvičení : přítomný prostý čas.Je to Unit 3. Byla by škoda, kdyby ho noví uživatelé nenašli.

Re: upozornění

Díky, hned napravím!

Re: Re: Jak dál?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat-píšete, že jste byla úplný začátečník (jako já) jak dlouho jste se učila ve starteru? Nechyběla vám konverzace? já vím, že je to individuální, ale mám pocit, že jsem někdy v začarovaném kruhu-mám radost, když se naučím něco nového, ale jakmile to přestanu používat rychle to zapomenu. Zejména slovíčka a i některá pravidla. díky

Chtěla bych se zeptat-pro startery jsou všechna možná cvičení v této mapě kursu? nebo je můžu najít i jinde? A pokud dokončím tuto mapu?vím, že jí stále doplňujete,ale prozatím.., měla bych pokračovat v elementary? Mapa kursu pro startery se mi líbí, je přehledná a lehce se vyhledá, ale jinak zde dost tápu a dá se říct, že přeskakuju ze stránky na stránku aniž bych se orientovala…díky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.