Help for English

Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

Komentáře k článku: Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jíta
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Děkuji za reakce.

To je právě to, že jsem alergická na poznámky typu – ona už je stará, už se to nenaučí apod, tak jsem tak rychle reagovala dost vztekle, :-D , měla jsem se nejdřív trochu zklidnit :-D
Jinak ty rady od Melychara jsou náhodou skvělé!

Re: Děkuji za reakce.

Ahoj lidi,vůbec mě nenapadlo,že se kvůli mému malinkému nářku rozpoutá taková debata.
Já si myslim,že je to samozřejmě individuální a každému to jde jinak,někomu pomaleji někomu rychleji,ale prosím,prosím,přece se kvůli tomu nebudete hádat.Notabene kvůli mně.Slibuji všem,že i přes můj pokročilý věk(53)se budu snažit a budu pilný student,jaký jsem nikdy před tím nebyla:-)
PS-už mám po celém bytě cedulky,co je co,přepnutý mobil do angličtiny,přep­nutou navigaci-doufám,že se brzy ztratím:-)

:-D Cedulky- popsal jsem si úplně všechno, ale už to mám sundaný. Měl jsem třeba problém s příborem… a tak jsem si do police v kuchyni vystavil spoon, fork and knife a popsal jsem si je. Měl jsem to na očích pokaždé a zažil jsem si to aniž bych se to učil. Přepnutí mobilu, navi a pod má výhodu v tom, že to menu už znáte z paměti a místo očekávaných českých výrazů se vám tam objeví eng. tzn krásně si propojujete ten význam z obou jazyků.
S čím mám problém stále jsou časy.. míchají se mi a pokaždé musím sáhodlouze přemýšlet jak na který. Problém je možná v tom, že předchozí učitelé z mě neznámých důvodů hnali a tak za pouhý rok „umím“ všechny časy (až na předminulý+před­minprůběh+před­budoucí které jsou prý velmi pokročilou látkou a nerodilí mluvčí běžné úrovně je nepoužívají) Vím že je to hodně individuelní, někdo je dřevo, někdo má talent… někdo se učí denně někdo občas… ale ZPRUMĚROVÁNO.. kam jste se dostali za rok? Co třeba zdejší kurs pro začátečníky? Je to vhodné tempo, nebo to je dané časem který tomu Marek a Roman mohou věnovat?

Na CT2 ted dávají v noci poměrně dost filmu v eng s titulky… myslím že je to dobrý relax od učebnic a přitom… :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jíta
Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 14 lety

:-D Cedulky- popsal jsem si úplně všechno, ale už to mám sundaný. Měl jsem třeba problém s příborem… a tak jsem si do police v kuchyni vystavil spoon, fork and knife a popsal jsem si je. Měl jsem to na očích pokaždé a zažil jsem si to aniž bych se to učil. Přepnutí mobilu, navi a pod má výhodu v tom, že to menu už znáte z paměti a místo očekávaných českých výrazů se vám tam objeví eng. tzn krásně si propojujete ten význam z obou jazyků.
S čím mám problém stále jsou časy.. míchají se mi a pokaždé musím sáhodlouze přemýšlet jak na který. Problém je možná v tom, že předchozí učitelé z mě neznámých důvodů hnali a tak za pouhý rok „umím“ všechny časy (až na předminulý+před­minprůběh+před­budoucí které jsou prý velmi pokročilou látkou a nerodilí mluvčí běžné úrovně je nepoužívají) Vím že je to hodně individuelní, někdo je dřevo, někdo má talent… někdo se učí denně někdo občas… ale ZPRUMĚROVÁNO.. kam jste se dostali za rok? Co třeba zdejší kurs pro začátečníky? Je to vhodné tempo, nebo to je dané časem který tomu Marek a Roman mohou věnovat?

Na CT2 ted dávají v noci poměrně dost filmu v eng s titulky… myslím že je to dobrý relax od učebnic a přitom… :-D

Re:

Vůbec nejsem tak daleko,že bych se mohla dívat na filmy.A časy,které popisujete,mi nic neříkají.Začí­nám!Učím se asi měsíc a půl.Když vidím,kolik toho tady v tom kurzu je,jímá mě z toho hrůza.Ale nemusím umět všechno-hlavně se neztratit na letišti,zeptat se na cestu,umět si něco nakoupit…:-)Myslim,že když občas pobudu chvilku u dcery v cizině,bude to to nejlepší vyučování.
Tak a ted' už konec diskuzí o tom,jak nic neumíme a rychle do práce PA PA

Thanks

Velmi děkuji za přehledně zpracovaný kurz, učení s ním jde jedna radost. Oceňuji i možnost trénovat takové „strašáky“ jako spelování a číslovky. Ze všech internetových stránek o AJ, které jsem navštívila, jednoznačně nejlepší. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Re: zacinam opet odznova

Ahoj,jsem na tom stejně,jako samouk to nezvládnu,
uvažuji o kurzu,můžete mi nějaký doporučit Frýdek-Místek,Ostrava dě­kuji

Díky

Chtěla bych moc poděkovat za tyto úžasné stránky.Velice mi pomáhají při učení AJ,jsem začátečnice a i když mám osobního učitele,tak bych bez Vašich stránek byla ztracená.Je zde vše přehledně vysvětleno,jen tak dál pane učiteli :) Už mi došly od Vás výukové programy Word manager a Smart test a max spokojenost.Moc dě­kuji

Ahoj,jen jsem chtel rict,ze hodne lidi se tady zaobira chybama techto stranek pricemz pak napisi,ze jsou good nebo,ze jim zase dodaly chut se znovu ucit,protoze jsou OPET good.Myslim si,ze nic neni bezchybne a kdyz uz se jdu ucit sem ang. tak me preci nevadi drobne chyby stranek..

..na techto strankach jsem byl asi 3,4 bez registace.Ted jem mesic a pul v Californii a jsem uplny zacatecnik Anglictiny.Ma­lilinko neco zvladam..musim­..kdyz jdu do obchodu nebo pro benzin..ale jinac me nasi dali na Nemcinu a ta se semnou tahla i na stredni(bohuzel)ted pro me.Chci Tim rit,ze tyto stranky jsou super moooc mi pomahaji a jsem za to rad..
Diky 8-)

:?
chcel by som sa spytat akym sposobom mam pokracovat vo vyuke.neviem ako,ked skoncim aby som zacal tam kde som skoncil,vzdy zacinam na zaciatku

Velice pekne, jde videt, ze stranky pripravuje ucitel, spousta veci dava logiku, latka je probirana souvisle, moc se mi tu libi!! :-)

Kurz pro začetečníky

Ahoj Marku
Od začátku září jsem začal s angličtinou ,k čemuž využívám i mimo jiné i tvých stránek.Chtěl jsem se jenom zeptat,ve věci kurzu pro začátečníky,kde mapa kurzu končí u 7 lekce.Jak je to potom s pokračováním ostatních lekcí,zda jsou nějaké a potom,kde si je můžu vyhledat.Díky moc

Re: Kurz pro začetečníky

Kurz zatím obsahuje jen lekce, které jsou zde uvedeny. Plánujia le pokračovat.

Ahoj Marku,díky moc za odpověď.Přeji ti,aby se ti dařilo v pokračovaní.Chtěl jsem se tě jenom zeptat,neboť se učím sám doma,zda dělám dobře,že jsi neustále opakuji slovíčka,přehrávám poslechy.Mám pocit,že to jde strašně moc pomalu,když to srovnám s tím,jak jsem se učil němčinu.Díky moc ahoj
PS:super stránky a ještě lepší program Word manager a Smart tests

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pitri28 vložený před 14 lety

Ahoj Marku,díky moc za odpověď.Přeji ti,aby se ti dařilo v pokračovaní.Chtěl jsem se tě jenom zeptat,neboť se učím sám doma,zda dělám dobře,že jsi neustále opakuji slovíčka,přehrávám poslechy.Mám pocit,že to jde strašně moc pomalu,když to srovnám s tím,jak jsem se učil němčinu.Díky moc ahoj
PS:super stránky a ještě lepší program Word manager a Smart tests

Re:

Určitě si opakujte, na tom není nic špatného. Nyní už to můžete doplňovat nejrůznější doplňkovou četbou na úrovni STARTER nebo ELEMENTARY a spoustou dalších věcí. Podívejte se do sekce TIPY A TRIKY – JAK NA TO? Určitě tam najdete další rady.

skvělé

Jsem úplný začátečník a je to tu moc pěkně vysvětlené.Mys­lím,že se konečně něco naučím.
Díky za to moc.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.