Help for English

Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

Komentáře k článku: Angličtina pro začátečníky - Mapa kurzu

 

Diky moc za pomoc

Rozhodl jsem se,ze se zacnu ucit anglictinu a zrovna jsem nasel tyto stranky a zdaji se mi hrozne moc dobre sestavene,doufam ze budu mit pevnou vuli,takze diky za vasi ochotu pro nas zacatecniky. 8-)

začátek

Dobrý den,
anglicky jsem se začala učit před šesti měsíci, spadla jsem do toho po hlavě, když jsem přijela do Anglie. Učila jsem se deset let německy a musím říci, že po půl roce zde, umím zdaleka více anglicky, než německy. A proto bych Vám chtěla velice poděkovat, jelikož tento web, je průvodcem mé angličtiny a velice mi pomáhá. Nacházím zde spousty užitečných rad a lekcí. Děkuji Vám za ně.
Doufám, že má angličtina se bude jen a jen lepšit.
:-D

Re:

Máme tu na to spec. článek v sekci výslovnost.l

technická

Dobrý den, pane Víte,
že jste skvělej už asi víte.
Mám jen jednu technickou otázku.Když najedu myší na žárovku překladu objeví se sice překlad, ale hned se je zakryt odkazem na něco a překlad nejde přečíst. Je chyba na mém počítadle nebo na webu? Dalo by se to nějak opravit aby byly překlady čitelné? Díky za odpověď. Past

Co tady? Toto už je finální podoba, do které se už nebude nic přidávat?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakab vložený před 13 lety

Co tady? Toto už je finální podoba, do které se už nebude nic přidávat?

Re:

Vždyť Marek dole píše:

„Na tomto výukovém kurzu se stále pracuje. Další lekce, testy a cvičení jsou postupně zpřístupňovány“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

Vždyť Marek dole píše:

„Na tomto výukovém kurzu se stále pracuje. Další lekce, testy a cvičení jsou postupně zpřístupňovány“

Re: Re:

Jasný, jasný, já umím číst. Jen se ujišťuji, protoože vcelku dlouho nebyla aktualizace.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakab vložený před 13 lety

Re: Re:

Jasný, jasný, já umím číst. Jen se ujišťuji, protoože vcelku dlouho nebyla aktualizace.

Re: Re: Re:

Já nevím, ale myslím, že Markův den má taky pouze jen 24 hodin, i když mi přijde že ten jeho má občas minimálně 30… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

Já nevím, ale myslím, že Markův den má taky pouze jen 24 hodin, i když mi přijde že ten jeho má občas minimálně 30… :-)

Re: Re: Re: Re:

Mě je to jasný a rozumím. Jen jsem se chtěl informovat, jestli už je konec nebo se chystá pokračování. :)

Re: Re: Re:

Mě jste trochu dostal tím „Co tady“ v prvním komentu…

Ahoj jsem začátečník a jsem tady poprvé,slyšel sem že je nejlepší udělat vstupní test a pak mě to samo hodí do lekce kterou bych měl začít,ale nic takoveho jsem nenašel děkuji za radu-Radek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od headcrash1 vložený před 13 lety

Ahoj jsem začátečník a jsem tady poprvé,slyšel sem že je nejlepší udělat vstupní test a pak mě to samo hodí do lekce kterou bych měl začít,ale nic takoveho jsem nenašel děkuji za radu-Radek

Re:

Vstupní testík tu nemáme… když si projdete témata v mapě kurzu, jsitě sám uvidíte, které oblasti jste již probíral a které ne. A pokud si nejste jistý, doporučuji to vzít od začátku, protože, možná byste se divil, i ten, kdo má již základy za sebou, se tu tu a tam dozví nějakou zásadní věc, kterou nevěděl.

Re:

Více v soukromé zprávě, kterou Vám píšu.

moc pěkny…už se těším na další lekce :-)

jak dál

Děkuji za skvělou mapu pro začátečníky. Ale jsem na konci. Můžete mi, prosím, poradit jak dál? Vím, že toho máte hodně, ale uvítala bych třeba jen nadpisy bez článků. Gramatiku a okruhy slovíček bych si vyhledala ve studijních materiálech.Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.